SINAV 24-TEST ÇÖZME - HIZLI OKUMA

Okuma serüvenine, 6 - 7 yaşlarında ilkokulda başlıyoruz. Şu ana kadar öğrendiklerimizin çok büyük kısmını okuyarak elde ettiğimize göre bundan sonra da hep daha etkili okumanın çabası içinde olmalıyız. Verimli ve etkili okuma becerisini kazanmak ve sınava hazırlanırken elimi çabuk tutmalıyım, sınavda yetmeyen zamanın nasıl yetmesini sağlayabilirim? diyorsanız okumaya karar verdiğiniz elinizdeki bu kitap tam sizin göre.
Size sevindirici haberlerimiz var: Okumanız kesinlikle daha etkin bir hale gelecek ve sınavlara hazırlanırken zamanınızı daha etkin kullanarak kendinize daha fazla zaman ayırabileceksiniz. Dahası yetmeyen zamanınız yetecek, hatta üstüne zaman artacak dersek ne dersiniz? Artık bunu siz de yapabilirsiniz.
"Bilinçaltı Teknikleriyle Hızlı Okuma - Pratik Test Çözme Teknikleri" okumanın bu çok boyutlu işlevi ekseninde düşünme ve zihninizi kullanma yollarını değiştirerek tahmin edemeyeceğiniz bir süratle okumanın, pratik ve hızlı test çözme yollarını gösteriyor. Bu kitapla etkin ve verimli okuma ve maksimum düzeyde anlama seviyesine ulaşmak mümkün. Sınavlarda süper başarıyı yakalamak sizin için çok uzak olmayacak. Tüm sınırları zorlamak için sizinle güzel bir yolculuğa var mısınız?

Okuma serüvenine, 6 – 7 yaşlarında ilkokulda başlıyoruz. Şu ana kadar öğrendiklerimizin çok büyük kısmını okuyarak elde ettiğimize göre bundan sonra da hep daha etkili okumanın çabası içinde olmalıyız.


,

 

 

 

Orjinal Adı SINAV 24 Test Çözme - Hızlı Okuma
Yazar Cemal Kondu
Yayınevi Akis Kitap
Editör Melis Saka
Sayfa Sayısı 240
ISBN 978-605-5610-10-4
Yayın Yılı 31.10.09
Dili Türkçe

 
 

 

Normal Fiyat : 9,90 TL

 

 

Özel Fiyat: 6 TL

 

 

 

 Fiyatı :6.00 TL/adet