Kullanıcı Yorumları

 • ryuzaki +

  Özdeğer CD’si ile tanıştım, sonra mutlu ilişki CD’sini dinlemeye başladım. Niyet edip bu adımı attığımdan beri öncelikle şunu gözlemliyorum: bu CD’lerdeki alt mesajları duyamadığımız gibi olumsuz kayıtlarımızın, bilinçaltı kayıtlarımızın frekanslarını da fark etmeden bilinçaltımızdan sürekli bir takım esintiler alıyor ve o frekansların oluşturduğu duygu ile yaşantımıza yön veriyoruz. Artık bu benim için deneysel bir bakıştan çıktı. Bu gerçeği olumlama CD’leri ile fark ettim. Herkes edecektir. Arkadaşlarıma dostlarıma öneriyorum. Şunu da görüyorum ki farklı hissetmeyi ve yaşamayı isteyen ve buna niyet eden insanlar bu farkındalıkla sarılıyorlar ancak bu oluşmamışsa da kulak arkasına atabiliyorlar. Kendim için şunu söyleyebiliyorum. Müthiş bir dinginlik ve akış sağladı hayatıma. Akışta kalmak, nötr olmak ve gerektiğinde olaya dahil olma kararlılığını göstermek ve her şey için endişelenmemek.. Bu ruh hallerini anlık değil ama her daim yaşamak, bakış açısının alt zeminlerini temizlemek, eğitmek için gerekli olduğunu, okuduğum her olumlu bilgiyle örtüştüğünü görüyorum.

   Şu da önemli ki geriye sarmak da mümkün, kalıplarımız çok güçlü ve kişiden kişiye hayattan hayata değişiyor; üstesinden gelebilmek için okumak, insan bünyesinin, beyninin nasıl çalıştığını bilmek, nefesle tanışmak, mükemmeliyetçi yapı yerine nötr olmayı hedeflemek, spor vs. kaçınılmaz doğrular. Ancak bilgi bizi çözmüyor, birçok şeyi öğreniyor, iş ciddi gizli bölgelere gelince rasyonalize ediyoruz zekamızla, kaçıyoruz, oynuyoruz; olumlama CD’leri her türlü entelektüel, güçlü egosal duvarlarımızın sanırım altından süzülerek asıl kaynağa ulaşıyor. Önemi burada saklı.

   Düzeltilen kaynağı yeniden tahrip etmemek için öğrenmenin sonsuz bahçesinde yerimizi de almamız gerekiyor. Ben kisiselgelisim.gen.tr bünyesindeki herkese sonsuz sevgilerimi iletiyorum, ve herkese sevgiler.

   Anıl Yalçın

 • Özdeğer Ve Kendine Güven +

  Merhabalar,
   
  14 Şubat tarihinde sitenizden ilk olarak sipariş ettiğim özdeğer ve kendine güven cdleri elime ulaşmıştı. Yaklaşık 1 ay bu iki mp3 ü sürekli dinledim. Faydalı olduğuna inandığım için sonrasında başka mp3ler de sipariş ettim ve şu an onları da dinliyorum. Geçtiğimiz 15 gün içinde benim için çok önemli olan bir eğitim programına katıldım. Yaklaşık 20 kişilik bir grupla birkaç kere sunumlar yapmamız gerekti. Ve ben bu eğitim süresince kendime olan güvenimi, özdeğerimi ne kadar üst seviyelerde hissettiğimi fark ettiğimde inanamadım. Bu kadar belirgin bir fark ve pozitifliği asla bilinçli bir biçimde beklememiştim. Son derece kendimden emin, kendimle barışık ve kendime değer veren bir ruh hali içinde hayatımın en keyifli eğitimlerinden birini yaşadım. Bu mp3leri hala daha ara ara ihtiyacını hissettiğim durumlarda mutlaka dinliyorum ve kendimi inanılmaz rahatlamış ve keyifli hissediyorum. Çok çok teşekkürler. Sevgiler…
   
  Ayşenur

 • Bolluk Ve Bereket +

  Yaklaşık 1 seneden biraz fazla bir süredir kişisel gelişimim için spiritüel  çalışmalar yapıyor ve kendi yolumu bulmaya çalışıyorum. Kisiselgelisim.gen.tr’yi yeni keşfettim, yöntem çok ilgimi çekti çünkü bilinçaltını temizlemek, olumsuzluklardan kurtulmak büyük bir çaba gerektiriyor.
   
  Siteyle tanışır tanışmaz bilinçaltımdaki olumsuz kalıpları temizleyebilmek için bu teknikten faydalanmaya karar verdim.
   
  Çalışmama bolluk cd’si ile başladım. İnanılması çok güç ama kendi mucize  listemi yapmam ve cd’yi dinlemeye başlamamdan sadece 4 gün sonra tam  istediğim eve, hayal edemeyeceğim şekilde şans eseri sahip oldum.
   
  Bu çok uzun zamandır arzu ettiğim fakat içinden nasıl çıkabileceğimi bilemediğim bir ihtiyaçtı… CD’yi 21 gün dinledim, günlerdir başıma küçüklü büyüklü olaylar geliyor, bazen alışverişte hiç olmayacak bir tutarı iade ediyorlar veya aldığım
   şeyin yanında bir hediye geliveriyor…

  Evrendeki bolluğun sınırı olmadığını kabul etmek ve yaratım gücümüze inanmakla yapamayacağım bir şey
  olmadığına inanıyorum, istemek yaratımı kendiliğinden başlatıyor.  Beni uygulaması çok kolay olan bu yöntemle tanıştırdığınız için varlığınıza şükrediyorum şimdideğiş ekibi.
   
  Diğer konularda da cd’leri dinlemeye devam edeceğim.
   
  Ayten Kızıl - Ev Hanımı

 • Kendine Güven +

  Kendine güven cd’sini dinlemeye başladıktan 12 gün sonra, yaklaşık 2 gün süren nedensiz ve sürekli bir başağrısı yaşadım ancak bunun bilinçaltımın tepkisi olduğunu düşündüğüm için rahatsız olmak bir yana dinlediğim cd işe yaradığı için sevindim bile diyebilirim. Sonraki 3 gün ise kendine güven duygusu ile bağlantılı olan göbek çakrasında sürekli bir ağrı hissettim. (Her hangi bir mide rahatsızlığı geçirmediğim halde)
   
  Bu ağrıyı hissederken bilinçaltımın ne kadar kuvvetli bir direnç gösterdiğini düşündüm. 3. haftadan sonra ise ağrısız sızısız cd’yi dinlemeye devam ettim. 5 hafta sonunda hissettigim şey ise, artık yoğuş şekilde gelecek kaygısı hissetmeyişim diyebilirim. Sanki bir şekilde herşeyi yoluna koyabilecek gücüm varmış gibi hissediyorum.

  Bu arada eskiden tepki göstermeye çekindiğim olay ve kişilere karşı da artık sessiz kalmıyorum. İlk önceleri, neyime güvenip böyle tepki veriyorum diye kendime şaşırırken, artık bunun nedeninin bilinçaltımdaki olumsuzlukların yavaş yavaş ortadan kalkıyor olması olduğunu biliyorum.
   Bu cd’leri hazırladığınız için bir kere daha teşekkür ederim.

  Ellerinize, emeğinize sağlık.

  Samet Kerim

 • Topluluk Önünde Konuşma +

  Merhaba,

  Topluluk önünde konuşma mp3′ünü dinledim. İşimde hep kaçtığım konu ile ilgili sunumlar, anlatımlar konusunda rahatlamak istiyordum. Hızlı hızlı konuşan biri iken, topluluk önünde konuşma mp3′ü beni çok rahatlattı. Fiziksel olarak rahatım, mekanı iyi kullanıyorum. Herkesin gözlerine bakabiliyorum. Şaşıracağım diye endişem de kalmadı ve kendime inanamıyorum. Sesimdeki titreme tamamen geçti. Yeni halimden de memnunum. Dilerim herkes kendisini ve işini rahatça ifade edebilir, sizler de faydalanın isterim.

   
  GÜLCE AYCI - YÖNETİCİ

 • Dikkat Dağınıklığı +

  Merhaba,
   
  Dikkat eksikliği, hiperaktivite ve borderline teşhisi konuldu. Ritalin ilacına başlandı..Ancak çok şanslı bir tesadüfle içsel yolculuğun kapısını açmamı sağlayan Sayın Önder Ergin’le tanıştım. Onun önerisi doğrultusunda, Dikkat dağınıklığı CD sini aldım. 2 ay boyunca sürekli, özelliklede gece yatarken dinledim. şu an ingilizce kursunda 3 saat boyunca hiç kopmaksızın, zorlanmadan ders dinleyebiliyorum. Hatta yaptığım işlerde de meyvelerini toplamaya başladım. Cd yi emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. İşe yarıyor.

   Gönülden inanıyorum, daha fazlasıda olucak )
   
  Farklı başlıklardaki cdleride aldım , onlarında en iyi performansı sunacağına eminim..

   ÇOOOOK TEŞEKKÜR EDERİM…

 • Başarıyı Yakala +

   Yaklaşık 1,5 ay önce Başarıyı yakala mp3′ünü ve kampanyada olduğu için hediye olarak da Bolluk çekin cd'sini almıştım. Başarıyı yakala mp3′ünü dinlemeye ve bolluk çekin cd'sini dinlemeye başladıktan sonra işyerimde sürekli didiştiğim amirim yaptığım işe saygı gösterip önemsemeye başladı.Yaptığım işlerin sonunda takdir görmesi çok hoş birşey.

   Bolluk Çekin cd'si daha çok dinlemeye çalışıyorum. Ama maddi konularda çekimser kaldığım ve bu yüzden düzene oturtamadığım bazı durumların şaşırtıcı biçimde düzelmeye başladığını ve yoluna girmeye başladığını gördüm. Bir anda kararlarım değişti ve bazı şeyler için kalıcı karar aldım. Umarım daha sık izlediğimde çok daha iyi şeyler olacak.

  Aydın Sağlam - Memur 

 • Kolay İngilizce +

  Merhaba,
   
  Kolay İngilizce ogrenme cd’mi duzenli olarak ilk hafta dinledim…

   Benim gercek lisanim okul sirasinda Almanca idi; son 3 yildir kendi capimda İngilizce ögrenme gibi bir azmim var ve yabanci sifa gruplarina da uyeyim. Translate google’dan da yararlanmaktayim onu belirteyim.

   Yahoo mailinin yahoo msn’de kayitli olan arkadaslarimla mini sohbetler ediyoruz. Translete’den yardim aliyorum tabii..

  İngilizce de bir sorun olmuyor ben yanit yazarken translate’den destek aliyorum ama isin ilginci ise… gelen yanitlari artik anladigimi fark ettim… onlarin bana yazdiklarini cevirmeden tik tik yanit yaziyormusum onu fark ettim. Dinlemeye devam edecegim… tavsiye ederim…

   Unutmadan sunu da ekleyeyim… Japonca bilmiyorum ama kolayca telaffuz ediyorum. Arkadaslarim sen Japonca da mi biliyorsun dediler ben sakasina telaffuz etmistim sonrasinda ben de sasirdim, bu cd tum dilleri mi tetikliyor acaba?
   
  Emeklerinize saglik harikasiniz Funda arkadasim.

   Kucak dolusu sevgiler,
   K.Cakır

 • Teşekkürler +

  Selamlar,
  Uzun süredir yazmak istediğim halde biraz daha sabırlı olup deneyimlerimi aktarmayı planlıyordum ama yine de yazmadan yapamadım. Öncelikle bu siteyi hazırlayan, emeği gecen tüm arkadaşlara icten teşekkürlerimi iletmek istiyorum.
   Cdlere benim öncelikli ihtiyacım olduğunu düşündüğüm sağlıklı zayıflama ve bolluk cd'leriyle başladım. Şu anda çalışıyorum şükürler olsun ki iyi bir işimde var ancak ben her ay aldığım miktarı belli sınırlı paranın dışında bir gelir akışı istiyordum. Cd’lerin ikisini de aynı zamanlarda sabah, akşam, işte ne zaman vakit bulursam sürekli dinliyordum. 3 hafta sonra önce zayıflamayla ilgili bir çok şey karşıma çıktı. Şu anda tam 7 kilo vermiş durumdayım çalışmalarım hala da devam ediyor. İdeal kiloma gelinceye kadar devam edeceğim.
   Öte yandan bolluk cd'sini dinlerken network sisteminde güzel bir işle karşılaştım. İlginç olan bu videoda izlediğim resimlerin o işle ilgili katıldığım toplantının tanıtım cdsinde de oluşuydu. Hayret icindeydim işi biraz inceledikten sona girmeye karar verdim ve hızla ilerliyorum. Tam bu arada benzer başka bir iş daha cıktı karşıma onu da kabul ettim. Şu anda hayatım inanılmaz bir şekilde yoğun geciyor:-))))) Bütün bunlar icin her gün şükrediyor ,teşekkür ediyorum.
   Şimdi de özdeğer ve kendine güven cdleri ile pekiştiriyorum. Başarı ve ingilizce öğrenme cd’leri de sırada bekliyor:-))))
   İhtiyacı olan tüm arkadaşlara tavsiye ediyorum. Yaşadığınız monoton hayattan kurtulmak, bir an önce arzularınıza kavuşmak istiyorsanız hayatınızın değişmesi icin kendinize izin verin ve bir an önce calışmalara başlayın derim.
   Sonsuz ve icten teşekkürlerimle, sevgiyle kalın.
   
    Tülin Demir Turanay - Bankacı

 • Fatma +

  Daha önceleri de kişisel gelişim ile ilgili cd ler dinlemiştim fakat dinlediğim cd lerde bir türlü istediğim sonucu alamıyordum. Sadece kısa süren bir rahatlama oluyor yada tam tersine üzerimde ters etkiler yaşıyordum. Fakat bu işin profosyenel bir şekilde ele alınmasının önemini anlayarak internetten yaptığım araştırmalar sırasında şans eseri olarak sizinle tanıştım. konuyu size detaylı olarak anlattığımda bana herşeyin başı ve anahtarı olan kendini sevmek cd sini tavsiye ettiniz,şuan cd ye başlayalı 3 ay oldu ve hayatımın farklı alanlarında kendimi sevmeme yol açan çok güzel açılımlar yaşamaya başladım.ayrıca artık kendi ışığımın farkındayım ve be benim için gerçekten çok önemliyimiş.buradan size ve emeklerinize çok teşekkür ediyorum. olumlamalarını önermiştiniz bana dinlemeye tavsiye ettiğiniz cd,yi dinlemeye başladım şuan 3 ayı geçti ve bende kendimi tanımama ve sevmeme yol açan ve farklı alanlarda açılımlar yaşamaya başladım en azından kendi ışığımın farkında olmam benim için önemli unsurlardan bir tanesi buradan size ve emeklerinize çok teşekkürlerimi iletmek isterim Sevgiyle

  abortion pills cost

  Surname second draft asks omitted. Past so as to the standard definition of abortion pill articles on abortion pill misoprostol alternatives to abortion pill redirect medication abortion pill abortion European export flows we are still more far and wide.

 • Derya +

  33 YAŞINDAYIM SON 2 YILDA ÇOK SIKINTILI DÖNEMLER GEÇİRDİM.48 KİLO HAYAT DOLU OLAN BEN, 2 YILDA 85 KİLOYA ÇIKTIM VE HAYATA KÜSMÜŞTÜM. ARTIK HİÇBİRŞEY İYİ GİTMİYOR VE GİTMESİ İÇİN DE İNANCIMI TAMAMEN KAYBETMİŞTİM. EVLİYİM VE 8 YAŞINDA BİR OĞLUM VAR.KÖTÜ GEÇEN 2 YILLIK SÜRE İÇERİSİNDE EVİMDE NE EŞİMLE NE DE ÇOCUĞUMLA HİÇ İLGİLENEMEDİM.ÇOK CİDDİ MADDİ SIKINTILAR YAŞADIM.EKMEK ALMAK İÇİN BİLE ÇOĞU GÜN PARA BULAMADIM.VE GEÇTİĞİMİZ NİSAN AYINDA SUBNİMİNAL CDLER VE ÖNDER HOCAMLA TANIŞTIM.ŞUAN İÇİMDEKİ HEYECANIM DUYGULARIM O KADAR FARKLI O KADAR MÜTHİŞ BİR ENERJİM VARKİ BUNLARIN HEPSİ 3 AY DİNLEDİĞİM CDLER SAYESİNDE OLDU.ŞUAN 75 KİLOYA DÜŞTÜM 3 AY İÇERİSİNDE HEMDE.HAYATA İNANILMAZ POZİTİF BAKIYORUM.OĞLUM VE EŞİMLE ÇOK MUTLUYUZ.SAÇLARIMA HERGÜN FÖN ÇEKTİRİP ÇOK ŞIK GİYİNMEK İSTİYORUM VE ARTIK YAPIYORUM.MADDİ KONULARDA İNANILMAZ BİR PARA AKIŞIM VAR ÇOK ŞÜKÜR.İŞİMDE HER GEÇEN GÜN İLERLİYORUM VE İNSANLAR İLE İLETİŞİMİM ÇOK DÜZELDİ.GERÇEKTEN MÜKEMMEL HERŞEY.BUNLARIN HEPSİNİ ÖNCELİKLE ÖNDER HOCAMA DAHA SONRA BENİM İÇİN HAZIRLADIĞI CD LERE BORÇLUYUM.HOCAM ALLAH RAZI OLSUN SİZDEN.SİZE NASIL TEŞEKKÜR ETSEM AZDIR.BU YAZILARIMIN DOĞRULUĞUNDAN ŞÜPHE EDENLER BENİ ARAYABİLİRLER.NEYSE DAHA FAZLA OLUMSUZ YAZILAR YAZMAK İSTEMİYORUM ÇÜNKÜ ÇOK SAYGI DUYDUĞUM ÖNDER HOCAMIN BANA ÖĞRETTİĞİ EN ÖNEMLİ ŞEY”OLUMSUZ KONUŞMAMAK” ŞİMDİ BEN HEP ŞUNU DİYORUM “HERŞEY HARİKA GİDİYOR ÇOK ŞÜKÜR”.OLUMSUZLUK YOK OLUMSUZLUK VARSA, İÇİNDE ALMAM GEREKEN DERSLER VAR:) Sevgilerimle,

 • F.K.-İstanbul +

  Daha önceleri de kişisel gelişim ile ilgili cd ler dinlemiştim fakatdinlediğim cd lerde bir türlü istediğim sonucu alamıyordum. Sadece kısasüren bir rahatlama oluyor yada tam tersine üzerimde ters etkileryaşıyordum. Fakat bu işini profosyenel bir şekilde ele alınmasının öneminianlayarak internetten yaptığım araştırmalar sırasında şans eseriolarak sizinle tanıştım.konuyu size detaylı olarak anlattığımda banaherşeyin başı ve mutlulugun anahtarı olan kendini sevmekle ilgili cdyitavsiye ettiniz,şuan cd ye başlayalı 3 ay oldu ve hayatımın farklıalanlarında kendimi sevmeme yol açan çok güzel açılımlaryaşamaya başladım.ayrıca artık kendi ışığımın farkındayım ve bu benim içingerçekten çok önemliyimiş.buradan size ve emeklerinize ayrica emegigecen herkese çok tesekkur ediyorum. Sevgiyle

  abortion pills cost

  Surname second draft asks omitted. Past so as to the standard definition of abortion pill articles on abortion pill misoprostol alternatives to abortion pill redirect medication abortion pill abortion European export flows we are still more far and wide.

 • S.B. Üniv. Öğrencisi / ODTÜ +

  Önder Bey’le yaklaşık 5 aydır tanışıyoruz. Kendisiyle kişisel gelişim amaçlı ve sorun çözme odaklı çalışmalar yapmanın yanı sıra kendisinin özel olarak hazırladığı subliminal cdleri dinliyorum. Birazdan anlatacaklarım kulağa fazlasıyla övüyormuşum gibi gelebilir ancak Önder Bey’le yapacağınız her çalışmadan büyük bir başarı elde edeceğinize eminim. Ben şimdi sorunlarımı kendi başıma büyük bir rahatlıkla çözüyorum. Ruh halimi dengede tutmayı öğrendim. Kargaşadan ve iç sıkıntısından uzakta, özgüvenle dolu bir şekilde büyük bir huzur ve güven içinde yaşıyorum.

 • PINAR DEMİRCİ +

  Merhaba ben “PINAR DEMİRCİ” dokuz eylül Üniversitesi fizik Bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Subliminal telkin mp3’leriyle tesadüfen tanıştıktan sonra bana yardımı olabileceğini düşündüm. Üniversite 3.sınıfta olmam ve vize, final zamanlarında bana çok fazla katkı sağlayacağını düşündüm.kullanmaya başladım ve dikkatimi çok daha iyi seviye taşındığını fark ettim. Ayrıca “Zindelik Ve Enerji” subliminal mp3 kullandım. Daha zinde ve enerjik oldum

 • Yasin Tekoğlu +

  Ben geçen yıl öss ‘ ye hazırlandığım subliminal telkin mp3 dinlemeye başlamıştım. Başta hiç inandırıcı gelmemişti. Bana denilen süre içinde etkilerini görmeye başladım.çok olumlu etkileri gördüm ve hem ders çalışma konusunda daha etkin hale geldim.teşekkürler

 • İ.D./ Üniv Öğrencisi (ODTÜ) +

  Yaklaşık iki aydır Önder Bey’in benim için hazırladığı cdyi dinliyorum. Kendisiyle çok sevdiğim bir büyüğüm sayesinde tanıştım. Bana genel olarak özdeğer ve bolluk bereket konularında kişiye özel bir subliminal cd hazırladı. Dinledikçe daha sakin dingin bir hale geldim. Paraya, kendime olaylara bakış açımda değişimler başladı. Paranın bir enerji türü olduğunu hayatımızı güzelleştirmek için var olduğunu içsel olarak idrak eder oldum. Özgüvenim de güzel ve olumlu değişimler seziyorum bu aralar. Eskiden tanımadığım kalabalık ortamlardan kaçarken artık katılmayı bu tip ortamlarda söz almayı sever oldum. Maddi gelirimi artırabileceğim fırsatları daha rahat fark eder oldum. Hırsla adete savaşır gibi değil de eğlenerek öğrenerek bir şeyler yapmaya başladım. Sanırım bu kendime olan güvenimin artmasıyla alakalı. Hayatınızda değişim istiyorsanız yada şuan yaşadığınız hayattan memnun değilseniz her şeyin içten başladığını anlayıp “iç”inizde değişiklik yapmak istiyorsanız; Önder Bey’le çalışma zamanınız gelmiş demektir. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

 • E. Koç/ Makine Müh. +

  Önder Ergin’in Subliminal mp3 lerini ilk olarak tavsiye üzerine kullanmaya başladım. Öncelikli gelişmeye/iyileşmeye ihtiyaç duyduğum konuları onunla birlikte çalışarak tespit ettik. Fark ilk günden belliydi ve düzenli olarak devam ettikçe, büyük bir rahatlama, hayattan daha fazla zevk alma, kendime güven ve inançta, öz değerimde çok güzel gelişmeler olduğunu fark ettim. Uykuda geçen zamanı değerlendirmesi, yoğun tempoda çalışırken zaman da kazandırması harika. İhtiyacıma göre üretilmiş subliminalleri kullanmaya büyük bir hevesle devam ediyor ve keyfini çıkarıyorum. Eline sağlık ustacım.