Bilinçaltı

BİLİNÇALTI OLUMLU EMİRLERE KARŞILIK VERİR
Bilinçaltı her zaman olumlu emirlere karşılık verecektir. Tersi yaklaşımları anlamaz. Bir şeyi yapmayacağınızı söylerseniz, sonunda yapmak istemediğiniz şeyi yaptığınızı görürsünüz. Bilinçaltı olumsuz emirleri anlamaz. "Dışarı çıkarken kapıyı kapatmayı unutmayacağım" derseniz, son kuruşunuza kadar iddiaya girebilirsiniz ki dışarı çıkarsınız ve kapıyı açık unutursunuz. Ama onun yerine, "Dışarı çıkarken kapıyı kapatacağımı hatırlayacağım" derseniz, bilinçaltına yapıcı bir emir vermiş olursunuz.
Bu yapıcı yaklaşım her alanda uygulanmalıdır. "Sabah zamanında uyanamayacağım" derseniz öyle olur. Koyduğunuz kuralın harfiyen uygulandığını kanıtlamak için saatin alarmına rağmen uyumaya devam edersiniz. Bilinçaltı, hassasiyetle size hizmet ettiğine inanır. Fakat, "Sabah tam altıda uyanacağım" derseniz tam vaktinde sizi kaldırır. İçinizde her zaman doğru olan bir saat vardır. Elektrikli saat güç yetersizliği yüzünden durabilir, ama içinizdeki saat tam altıda kaldırır sizi. Bana inanmıyorsanız deneyin.
DERLEYEN... (EDİTÖR)
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :bilinç - bilinçaltı - olumlama - telkin - hipnoz - nlp - olumlama - subliminal - subliminal mp3 - bilinçaltı telkin - olumlama -

Yorumlar