Kariyer Koçluğu Eğitimi

Eğitim serüvenimiz, bilgi-görgü-tecrübe kazanımı yoluyla hayata hazırlanma amacı içinde akıp giderken lise öğrenimine başlamamızla birlikte birden üniversiteye hazırlık ve meslek seçimi kariyer ve para kazanmanın yollarını araştırdığımız bir mücadeleye dönüşüverir.

 Bu yollardan geçmeyenler için ilkokul sıralarından itibaren başlayan bir "iş hayatı ve para kazanma yarışına" başlanır. İster eğitim sıralarını takip ederek ister temel eğitim sonrası hemen bir işe girerek edinilen meslekler ve kariyer arayışı ya da hayatı sürdürme  çabası bizi bir iş hayatına sokar.

Günlük  parayı kazanma yolu olarak belirlediğimiz iş hayatımız çok önemli bir yaşam alanımızdır.
İş hayatı ve kariyer olarak adlandırdığımız bu alan hayatımızın tüm diğer alanlarına da etki eder. Kendimizi ifade ve hayatımızı idame etmenin bir yolu olan iş hayatımızdaki huzur, verim, mutluluk, doyum v.b. unsurlar tüm hayatımızın toplam kalitesini etkiler.İş hayatında tırmandığımız basamaklar kişiliğimizi de etkiler.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.
 
Kariyer Koçluğu eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :
 
İzmir'deki Kariyer Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

Antalya'daki Kariyer Koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz Bu makale şu konularla ilgili olabilir :iş kariyer koçluğu - kariyer koçları -

Yorumlar