İzmir İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifikası

İşletmelerde sermaye yoğun teknolojilere geçilmesinin, işgücü ihtiyacı üzerindeki etkisi Nitelikli ve pahalı işgücü ihtiyacının artmasıdır.

İş gereklerinin içerdiği bilgilerden biri İşin gerektirdiği deneyimdir.

İnsan kaynakları yönetiminin işlev ve faaliyetlerini etkileyen iç çevre faktörlerinden biri İş nitelikleridir.

Kamu sektöründeki insan kaynakları uygulamalarının karakteristik özelliklerinden biri İşlerin ve mevkilerin kesin olarak tanımlanmış olmasıdır.

İşletmelerde iş genişletme çalışmalarının tek başına uygulanmasının en önemli yararı üretim kalitesinin artmasıdır.

İnsan kaynaklarının etkin kullanımının maliyetler üzerindeki olumlu etkileri: Devamsızlık oranının düşmesi, Hatalı üretimin azalması, İş kazalarının azalması, Ürün niteliğinin yükselmesidir.

İşleri birden fazla analistin birbirinden bağımsız olarak incelemesi iş analizi sonuçlarının daha geçerli ve güvenilir olmasını sağlar.

Hangi lisans türünden olursa olsun ilişki yönetiminde kendini başarılı gören veya olmak isteyen, ilerleyen iş yaşamında yönetim kademelerinde yer almak ve kurumun tüm süreçlerine hâkim olmak isteyen herkesin insan kaynakları konusunda bilgilenmesi kaçınılmazdır.

İnsan kaynakları yönetiminin tüm süreçlerini, işletmelerde yaygınlaştırmak, bilgi desteği sağlamak, bu alanda çalışan ya da çalışacakları bilgilendirmek ve insan kaynakları konusundaki temel bilgilerin ve çağdaş yöntemlerin teorik ve uygulamalı olarak katılımcılara aktarılması amaçlanmaktadır.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :
 
İzmir deki İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifikası tıklayabilirsiniz.

Antalya daki  İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifikası tıklayabilirsiniz.
 
Bu makale şu konularla ilgili olabilir : insan kaynakları yönetimi sertifikası - insan kaynakları yönetimi sertifika programı - insan kaynakları yönetimi eğitimi -

Yorumlar