İlişki Koçluğu

İnsanlar yaşamları boyunca her an bir iletişimin içindedir. İnsanların, kurduğu ilişkiler yaşam kalitesini, psikolojik sağlığını, bedensel ve zihinsel sağlığını, iş ve özel yaşamını oldukça etkileyen bir faktördür. Yaşanan olumsuz ilişkiler sonucu, bireyler olaylardan etkilenerek psikolojik sağlığını yitirmekte ve depresyona girebilmektedir.
 
İlişki koçluğu, tüm bu sorunları ortadan kaldırarak, sağlıklı bir ilişki kurarak, sağlıklı, başarılı ve mutlu bir hayat sürmeyi, var olan yaşam kalitesini arttırmayı, olay ve durumlara farklı bakış açıları, sorunlara farklı çözüm yolları bulmayı hedefliyor.
 
İlişkilerde en sık yaşanan sorunlardan bazıları; doğru arkadaş veya ideal eş seçimleri, ilişkilerde taraflar arası anlaşmazlıklarda, bir ilişkinin bitiminde, aile içinde anne baba ve çocuk arası anlaşmazlıklarda vb. sorunlarda ilişki koçluğunun etkisi büyüktür.
İlişki koçluğu başka bir deyişle, ilişkilerde yaşanan sorunları ortadan kaldırmak, bireyi destekleyici bir yol izlemek, yaşanan anlaşmazlıkların taraflar arasında temel sebebini ortaya çıkarıp sorunları çözmek, bireyleri moral ve psikolojik açıdan desteklemeyi hedefler.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

İlişki Koçluğu eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :
 
İzmir'deki  İlişki Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.
 
Antalya'daki  İlişki Koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :ilişki koçluğu - ilişki koçu -

Yorumlar