İlişki Koçluğu

Başta kendimiz olmak üzere tüm dünya ile ilişki içerisinde olmak kaçınılmazdır. Ve  bütün hayatımızı neredeyse bu ilişkiler üzerine kurarız. İnsanın sosyal varlık olması sürekli ilişki içinde bulunmasını ortaya çıkarır.

İlişkilerimizin seviyesi  bizim hayatlarımızın diğer bir önemli alanı olarak karşımıza çıkar. Kendimizi ifade edebildiğimiz etkili iletişim yolları geliştirmek hayatın adeta akarak yaşanmasını sağlayacak bir etkendir.
 
En öncelikli nokta kendimizle olan ilişkimizdir. Kendi ile barışık ve kendine güven duygusunu geliştirmiş bireyler olarak hayatın her alanında daha rahat iletişim kurabiliriz.
 
Dost ve arkadaş çevremiz, iş yada  aile çevremiz. Tüm bunlardaki kişi ve durumlarla ilişkileriniz kendinizi ortaya koyan ve etkili iletişim yollarıyla oluşturulan olgular olarak planlanırsa ,geleceğiniz de planlanmış olur.


Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

İlişki Koçluğu eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir'deki İlişki Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Antalya'daki İlişki Koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :ilişki koçu - ilişki koçluğu - ilişki koçluğu nedir -

Yorumlar