İzmir Hızlı Okuma

Günümüzde istediğimiz bilgiye hızla ulaşma ve öğrenme çok önemlidir. Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri ile ilkokuldan itibaren kullandığımız yanlış okuma alışkanlıklarından kurtulma hedeflenmiştir. Bunların yerini alacak yeni okuma alışkanlıkları ile daha hızlı ve daha iyi anlayarak okuma mümkün olacaktır.

Bu eğitim ile katılımcıların yavaş okumaya neden olan okuma frenlerinden kurtulup anlayarak hızlı okumalarını, bilinçaltı öğrenme teknikleri ile öğrendiklerini kolayca uygulayabilmelerini amaçlıyoruz.

Hızlı okuduğumda okuduklarımı anlayabilecek miyim?

Hızlı okumayla anlama doğru orantılıdır. Yavaş okuyan insanın kolayca dikkati dağılmaya meyillidir, konsantrasyonu çabuk bozulur, okuduklarını daha çabuk unutur. İnsanın okuduğunu daha iyi anlamasına yol açan sebep yavaş okuma değil, tekrarlardır. Hızlı okuma sayesinde daha fazla tekrar yapma şansı bulacaksınız.

Hızlı okuma kurslarında başarı seviyesi nedir?

Biz SAYGIN NLP DANIŞMANLIK olarak bu işi 15 senedir yapıyoruz ve anlayarak hızlı okuma eğitimlerimizde öğrencilerimize %300 artış garantisi veriyoruz.

İzmir Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimine Kimler Bu Eğitime Katılabilir?
Sınavlara hazırlananlar, ( SBS, YGS, LYS, KPSS, ALES vb.) öğrenciler ve eğitmenler, Yöneticiler ve her düzey idari görevliler, okumayı ön planda tutan tüm meslek grupları ve okumasını geliştirmek isteyen her yaştaki kişiler.


Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Hızlı Okuma  eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir deki  Alsancak ve Karşıyaka daki Hızlı Okuma  eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya izmir Hızlı Okumayı tıklayabilirsiniz .

Antalya daki Hızlı Okuma  eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya Hızlı Okuma  Eğitimini tıklayabilirsiniz .

Denizli dEki Hızlı Okuma  eğitimlerimiz  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya denizli Hızlı Okuma  Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla daki Hızlı Okuma  eğitimlerimiz  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :izmir hızlı okuma - hızlı okuma izmir - karşıyaka hızlı okuma kursu -

Yorumlar