İzmir Anlayarak Hızlı Okuma Kursları

İzmir Anlayarak Hızlı Okuma Ve Öğrenmenin bütün dünyada geçerliliği kabul edilmiş bir bilimi ve sanatı vardır. Okuma ve öğrenme ile ilgili ne düşündüğünüz, ne hissettiğiniz ve geliştirmek için ne yapmanız icap ettiği bu tekniklerin birer parçasıdır.


Bir yolu da bu mevzuda gelişime olan isteğinizin ve değişme arzunuzun ne kadar kuvvetli olduğudur. Bu fikir ve duygular olması icap ettiği gibi yapılandırılmadığı sürece hızlı okuma ve etkin öğrenme ile ilgili gerekli gelişimi kaydetmekte güçlük yaşayabilirsiniz. Bu alanların en iyi şekilde dengelenmesi halinde Anlayarak hızlı okuma ve öğrenme Eğitimi, size bu becerileri kazandırmanın yanı sıra gelişime olan isteğinizi ve inancınızı da arttıracak ve yaşam kalitenizin yükselmesinde size yardımcı olacaktır.

Ülkemizde NLP  Ve Anlayarak Hızlı Okuma ve Öğrenme Teknikleri Mevzusunda lider uzmanı tarafından tasarlanmış bu kurs; sizi çok daha kısa müddette okuyup anlayabilen, kısıtlı olan zamanlarınızı istediklerinizi öğrenerek değerlendirmenize olanak veren, değişiklik ve açınma konusunda daha hevesli ve bunlara paralel olarak yaşam kalitesi yükselmiş bir bireye dönüştürecektir.

İzmir Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi ile Kitap, dergi, vb. okumanın sizin için bir külfete dönüşmesinden kurtulun ve zamanınızı çok daha bereketli kullanmayı öğrenin.


İzmir Anlayarak Hızlı Okuma  Kursunda Nasıl Öğreneceksiniz?


? Okuma ihtiyacınız olan şeylerin belirlenmesi ve bu doğrultuda beklentilerinizin saptanması

 

? Dünya genelinde kabul bulan tekniklerle hayatınıza ve çevrenize nitelik katmak

  

? Kendiniz ve şahsi gelişiminiz için kazanan bir psikoloji oluşturun

 

? Okuma ile ilgili inanç ve kalıplarınızı belirlemek ve bunları değiştirmeyi öğrenmek


İzmir Anlayarak Hızlı Okuma Ve Öğrenme Eğitimini tam olarak ne için istediğinizi bilin ve bu açınma süreci için kendinize değer verin, böylece inkişaf süreciniz ölçülebilir ve geliştirilebilir olacaktır.

 

Okuma ve algılama ile ilgili ihtiyaçlarınızı gözlemleyin, atacağınız ismimlar ve izleyeceğiniz yol gereksinimlerinizi yansıtabilir.

 

 İzmir Anlayarak Hızlı Okuma Ve Öğrenme Eğitimi süresince NLP Tekniklerinin uzmanlarımız tarafından ustaca kullanılmasıyla motivasyonunuzun üst düzeye çıkartılması ve negatif inanç kalıplarınızın değiştirilmesinin tadını çıkartabilirsiniz.


 İzmir Anlayarak Hızlı Okuma Ve Öğrenme Kursunda Neler Kazanacaksınız?

 

? Kitap okumak sizin için bir külfet ve vakit kaybı olmaktan çıkabilir.

 

? Okuma mevzusundaki olumsuz imanlarınızın değişmesiyle okumaktan ve kendinize değer katmaktan keyif alabilirsiniz.

 

? Kendini geliştirmenin, lüzumsuz vakit kayıplarının önüne geçmeye çalışmaktan daha eğlenceli olduğunu ayrım etmek.

 

 

Bir şeyler okurken beyninizin hayal kurmasının önüne geçerek okuma etkinliğini daha bereketli ve keyifli hale getirmek.

 

 

 İzmir Anlayarak Hızlı Okuma Ve Öğrenme Kursu - 24 saat

 

  İzmir Anlayarak Hızlı Okuma Ve Öğrenme Kursunun Detayları:

 

* Eğitimin Adı: İzmir Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi

 

* Eğitmen: Cemal KONDU.( Kişisel Ve Kurumsal Gelişim Uzmanı/ Yazar/Uzman psk.)

 

* Eğitimin Süresi: 24 saattir. 5 haftalık vakit diliminde programın tamamlanması uygundur. (Eğitimlerimiz %25 teorik, %75 pratik uygulamalardan oluşmaktadır.)

 

* İzmir Anlayarak Hızlı Okuma Ve Öğrenme programda okuyucunun mevcut okuma alışkanlıklarını belirleyip, anlayarak okuma hızını en az 3 kat köklü bir halde arttırmayı % 100 güvence verilmektedir!  İzmir anlayarak hızlı okuma eğitimin temel hedefi idrak etme, dikkat, odaklanma, konsantrasyon en  faal şekilde gelişmeyi hedeflemektedir. Bu çalışmanın sonunda verimli ve faal bir okuyucu olacağınızın garantisi verilmektedir.

© Bireysel ve en fazla 3 kişilik özel grup çalışmaları  En üst düzeyde başarı

©Not:  İzmir anlayarak hızlı okuma eğitimine  katılan her insana anlayarak hızlı okuma ile alakalı kişiye özel olumlama cdleri hediye edilmektedir.


Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 

Hızlı Okuma eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir Hızlı Okuma eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  Hızlı Okuma eğitimlerimiz için 0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz 

 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :hızlı okuma kursları fiyatları - hızlı okuma kursu izmir karşıyaka - hızlı okuma kursu izmir alsancak - hızlı okuma kursu izmir bornova - hızlı okuma kursu mega hafıza - hızlı okuma kursu izmir gaziemir - hızlı okuma kursu izmir buca - parantez eğitim izmir -

Yorumlar