Anlayarak Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifika Programı

ANLAYARAK HIZLI OKUMA eğitiminde 19 yıllık DENEYİM!

Anlayarak Hızlı Okuma eğitmenlerinden direk eğitim ve anında geri bildirim alma ayrıcalığına sahip olacaksınız. Şimdiye kadar rastlamadığınız en profesyonel eğitime katılmış olacaksınız. Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifika eğitim süresince bu konuda çok fazla beceriyi edineceksiniz. Bu kişisel gelişiminiz için eğlenceli, heyecan verici ve bir daha ele geçmeyecek bir fırsat… Tüm katılımcıların NLP’ yi anlayarak hızlı okuma konusunda kullanmaları amacıyla pratiğe yönelik düzenlenmiştir. Eğitime katılarak anlayarak hızlı okuma ve öğrenme teknikleri İle ilgili son gelişmeleri hızlı bir şekilde takip etme şansınız var.

İnsanların gelişimlerinde en önemli unsur bilgi çağı olarak adlandırdığımız günümüzde bilgiye en kısa sürede ulaşmaktır. Bilgiye ulaşmanın ve bilgiyi paylaşmanın yolu ise okumadan geçmektedir. Okuma-yazma oranının yüksekliği toplumun gelişimi ile doğru orantılıdır. Öyle ise okuma-yazmanın çağı yakalamak için ön koşul olduğu ortadadır. Okuma-yazma becerilerinin kazanılması ve kullanılması çağdaş uygarlığa ayak uydurmanın yanı sıra, günlük yaşantının kolaylaştırılması ve akıcılığı açısından da büyük önem taşır. Günlük yaşam içinde karşısına çıkan uyarıları okuyup anlamayan insanlar için hayat kolay olmasa gerekir. 

Haberleri okuyup faydalanmak, Onaylanacak evrakları, sözleşmelerdeki açıklamaları kavramak, hak ve sorumluluklarımızı bilmek hep okuma ve anlama becerilerini gerekli kılmaktadır. Okuma becerisi, akademik, sosyal, siyasal ve kişisel değerlere sahiptir. Çocuklar okula başlar başlamaz okumanın öğretilmesine büyük önem ve ağırlık verilmektedir. İlköğretimde okuma becerilerini gereğince kazanıp geliştiremeyenler daha sonraki öğretimlerinde ve diğer alanlarda başarısız olabilmektedirler.

Okuma etkinliği, sadece Türkçe derslerinde değil, Matematik, Hayat Bilgisi, Sosyal Bilgiler ve Fen-Teknoloji dersleri gibi diğer derslerde de öğrencinin başarısına yön verecek belirleyici bir faktördür. Doğru ve hızlı okuyan, okuduğunu anlayan ve yorumlayan, sözlü ve yazılı anlatımı iyi yapabilen öğrencilerin, okul hayatında başarılı olacağı muhakkaktır. Okuma ve onunla ilgili alanlarda (anlama, yazma, konuşma, dinleme) iyi yetişen bireyler hayatın her alanında başarıya kolaylıkla ulaşırlar ve toplumun aranılan bireyleri olarak onlara sürekli ihtiyaç duyulur.

Okuma ve anlama konusunda sorun yaşayan öğrenci ve yetişkinlerin becerilerini geliştirmek için Anlayarak Hızlı Okuma Eğitmenlerine olan ihtiyaçlarını ortaya çıkartmaktadır. Saygın  Coaching & Consulting de verilen Hızlı Okuma Eğitmenlik Eğitimine katılarak sertifika alabilir, Edindiğiniz bilgi ve yeteneklerle bulunduğunuz birimde, kurumda, ilçe veya ilde bireysel eğitimler verebilir, dershane ve okullarda eğitmen olarak görev alabilirsiniz.

 Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifika Eğitimin Detayları:


 # Eğitimin ismi: Anlayarak Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifika Programı 

 # Eğitimci: Cemal KONDU.

 # Eğitimin süresi: 40saattir.

 # Eğitimin dili: Türkçe.
 

 # Eğitim yeri:İzmir
 
NOT:Eğitimlerimiz farklı ,illerde yapılmaktadır...
 

NOT:Eğitim ücretine % 18 KDV dâhil değildir.
 

Eğitimlerimiz %45 teorik, %55 pratik uygulamalardan oluşmaktadır.
  

SERTİFİKA: Eğitim sonunda gerekli bilgiyi ölçme değerlendirmeleri yapıldıktan sonra sertifika almaya hak kazanan  katımcılarımıza MTI (Mind Training İnstitute) tarafından Uluslararası Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifikası Verilecektir.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifikası eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir Anlayarak Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifikası eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Hızlı Okuma Eğitmenliği Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  Anlayarak Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifikası eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka Hızlı Okuma Eğitmenliği Eğitimini tıklayabilirsiniz

Denizli  Anlayarak Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifikası eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Hızlı Okuma Eğitmenliği Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya  Anlayarak Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifikası
eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya Hızlı Okuma Eğitmenliği Eğitimini tıklayabilirsiniz.

 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :hızlı okuma eğitmen yetiştirme - hızlı okuma izmir - nlp ile anlayarak hızlı okuma - nlp seminerleri - hizli okuma izmir - izmir kişisel gelişim seminerleri - nlp eğitimi izmir - nlp eğitimi izmir - nlp eğitimi izmir - nlp eğitimi izmir - nlp eğitimi izmir - İzmir Hızlı Okuma Eğitimi - İzmir Hızlı Okuma Kursu - sbs - kpps - ales - hızlı okuma eğitmenlik sertifikası - uzmanlık - hızlı okuma eğitmen yetiştirme proğramı - anlayarak hızlı okuma eğitmenliği sertifika programı - hızlı okuma eğitmenliği - -

Yorumlar