Hipnoz ve İşteki Başarınızı Arttırmak

Hipnoz ve İşteki Başarınızı Arttırmak

İşteki her türlü durumu sakinlikle, rahatça, duyarlılıkla ve gerilim yaşamadan ele alacaksınız-
Çalışma saatleriniz boyunca kendinizi rahat ve sakin hissedeceksiniz. Ne olursa olsun, her meseleyi rahat, sakin ve duyarlılıkla çözeceksiniz.
iş hakkında kararlar vereceksiniz ve bu kararlarınıza güveneceksiniz.
Çalışma saatlerinizde tüm dikkatinizi işinize vereceksiniz.
Çok çok hızlı ve büyük bir enerjiyle çalışacaksınız.
iş görüşmelerini heyecanla bekleyeceksiniz. Kendinizi iş görüşmeleri sırasında rahat hissedeceksiniz. Tüm kişilik özelliklerinizi ve bilginizi yansıtabileceksiniz ve iş için gerekli olan, işverenin aradığı özelliklerinizi ortaya koyabileceksiniz.
İşinize ilgi duyacaksınız ve elinizden gelenin en iyisini yapmak için büyük bir hevesiniz olacak.
Başarılı bir insansınız ve başarınızın tadını çıkarmayı seviyorsunuz. Başarınızın bir parçası da, zamanınızı iyi kullanmanız. Zamanınızı ve projelerinizi planlıyorsunuz ve aklınız başka işlere çelinmeden, hepsini plana uygun olarak gerçekleştiriyorsunuz.
Müşterilerinize dürüst ve içten bir hizmet sunuyorsunuz ve sonuçta ödülünüzün geleceğini biliyorsunuz.
Yeterli ve üretkensiniz, yaratıcı zihniniz neler yapabileceğinizi biliyor. Yaratıcı zihniniz sizi becerileriniz doğrultusunda, en çok avantaj sağlayabileceğiniz, doğru koşullara ve durumlara yönlendirebiliyor.
Rahatlamayı öğreniyorsunuz.  Tüm kaygılarınızdan kurtuluyorsunuz ve bırakıyorsunuz, gitsinler. Yaşamınızın tüm ipleri sizin ellerinizde. Kaygıya, gerilime, sinirli enerjinin sizi engellemesine izin vermiyorsunuz. Her gün daha fazla rahatladığınızı fark ediyorsunuz. Sakinleşiyor sunuz ve her zamankinden daha kontrollüsünüz.
Tutumunuz giderek daha felsefileşiyor ve yaşamın gündelik sorunlarına ilişkin ciddi kaygılardan uzaklaşıyor.
iyi bir satıcısınız. Her geçen gün daha başarılı olduğunuzu hissediyorsunuz çünkü yeni, güvenli ve rahat SİZ, bu yeni kişiliğinizle, giderek daha öne çıkıyorsunuz.
 


 


 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :hipnoz - hipnoz nedir - hipnoz yapma - hipnoz nasıl yapılır - hipnoz nasıl - hipnoz ne -

Yorumlar