NLP Bilimi

Başarılı insanlardaki bu özellikleri tanımlamak için özel bir bilime sahip olmak gerekmez. NLP size, bu ve diğer tüm niteliklerin belirli kişiler tarafından nasıl kullanıldığını anlama becerisi sunar. Sonra da başarılı düşünme stratejileri ve davranışlarının, yıllar sürecek bir deneme-yanılma süreci yaşanmaksızın nasıl kopya edilebileceği ya da model alınacağını gösterir. Başarılı davranışın içeriğinden çok süreci bilindiği zaman, bu mükemmellik artık herkesin ulaşabileceği hale gelir.
İnsanlığın yararına işlevsel çözümler getiren NLP, başarının istenildiği biçimde nasıl modellenebileceğini öğretir. Özellikle psikoterapide; insanların bilinçaltına kolayca ulaşabilme becerilerini öğreterek hızlı kolay ve kalıcı yeni çözümler üretir,  hepimizin içinde var olan ama farkında olmadığımız nice kaynağı gerektiğinde kullanabilme becerilerini verir.

NLP İlkeleri;

•İstediğin hedefi belirle   

•Harekete geç 

•Attığın adımları kontrol et. 

•Davranışlarında esneklik geliştir. 

Kimler İçin NLP Gereklidir?

Sporcular ve spor kulüpleri, siyasetçiler ve siyasi partiler, kurum sahipleri ve yöneticiler Eğitimciler, öğrenciler, çalışanlar, yöneticiler, ev hanımları, kısaca Kendine yatırım yapmak ve her zaman kendini yenilemek isteyen

Öğrenmeye açık olan, Kariyer yapmak isteyen ve Mutlu olmak isteyen herkes için faydalı bir eğitimdir. Bu sayede yaşamın her alanında olumlu değişimler gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

NLP eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki NLP eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki  NLP eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bursa’daki  NLP eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Bursa NLP Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Bu makale şu konularla ilgili olabilir :NLP - nlp nedir - nlp teknikleri - kişisel gelişim -

Yorumlar