Hayat Koçu Eğitimi

Bireyler günlük hayatın koşuşturması ve karmaşıklığı içinde pek çok konuda yaşamlarındaki dengesizlikten, ailelerine ve sevdiklerine vakit ayıramadıklarından, dengede ve huzurlu hissedememekten, her şeyle aynı anda başa çıkamadıklarından, kısaca doyumlu bir hayat yaşayamamaktan şikâyet edebiliyorlar. 

Hayat Koçluğu, kişilerin yaşam kalitelerini arttırmak için hedefler belirlemelerine, dolu dolu bir hayat yaşamalarına, ilişkilerini dengeleyebilmelerine, hayatta ne yapmak ve ne olmak istediklerine kişilerin odaklanmalarını sağlamalarını ve bu doğrultuda etkin ve başarılı sonuçlar elde etmelerine olanak sağlayan bir koçluk türüdür. 

Herkes koçluk çalışma deyimini hak eder, her birey yaşamının bir döneminde bir koçtan yararlanabilir. Yaşamınıza içten bir bakış atmaya sürprizlere ve değişimlere hazır olduğunuzda, koçluk hizmetinden daha hızlı bir verim alırsınız. Hedefleri bulmak ve ilerlemek içinde koç ile danışan birlikte verimli bir çalışma yaparlar. 

Gittikçe hızlanan ve yoğunlaşan yaşamımız içerisinde kısa ve uzun vadede yapmak istediğimiz pek çok şey var. Yaşamımızın kontrolünü kazanıp iş, aile ve sosyal yaşantımızda denge kurmak  ve doyumlu bir hayat sürmek istiyoruz. Hedeflerimiz var ve gerçekleştirecek potansiyelimizin farkına varmak, harekete geçmek istiyoruz.

Hepimiz bizim için gerekli olan tüm potansiyellere sahibiz, bununla birlikte bu potansiyelleri açığa çıkarmanın yöntemlerini net olarak görmek, duymak, hissetmek ve eyleme geçirmek istiyoruz.
İşte yaşam koçluğu, bu noktada kişilere kendi içsel farkındalığını ve güçlerini keşfettirerek hedeflerine ulaşma sürecinde uygulanan bir yol arkadaşlığı ve destek sürecidir.

Hayat Koçluğu eğitim programına katılıp sertifika alan kişiler, gerek mevcut iş hayatlarına yepyeni bilgi ve donanımlar katıp, bu donanımlara sahip olup iş hayatına devam edip, hayatlarında maksimum doyum, denge ve başarı elde edebilir, gerekse yalnızca Hayat Koçluğu adı altında bireysel danışmanlıklar yapabilirler. Amaç yepyeni bir meslek edindirmektir. 

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.
  
Hayat Koçluğu   eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için:

İzmir’deki Hayat Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki Hayat Koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Bursa’daki Hayat Koçluğu eğitimlerimiz için 0 532 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :hayat koçu nedir - yaşam koçu - hayat koçluğu - hayat koclugu - yaşam koçu kimdir - hayat koçu nun gizemli hayatı - yaşam koçu nasıl olunur - iş koçu -

Yorumlar