Hayat Koçu

Yaşantımızın kontrolünü el alıp, iş, aile, sosyal hayat ve kendimizle olan ilişkimizde dengeyi, uyumu ve doyumu yakalamak istiyorsak, daha fazla netliğe, dengeye ve hafiflemeye ihtiyacımız var.

Hayat Koçluğu; kişilerin bilinç seviyelerinin artışın sağlanması, olgunlaşmalarını ve ilerlemelerini sağlamak için, başlarına özellikle negatif olayların gelmesine gerek olmadığı, hayat kalitesinin, kazanılan farkındalıklar ile artabileceği gerçeği ile oluşturulmuş bir programdır.
Yaşamınızda yükselişe geçmeniz için size yeni bir anahtar veriyoruz... Bu anahtar ile sahip olduğunuz potansiyeli saklayan kapıları açabilir, maddi ve manevi hayatınızda doyumluluk noktasına erişebilir, istediğiniz noktalara kolayca ulaşabilirsiniz.

Hayat Koçluğunun Faydaları Nelerdir?

•İç potansiyeli ortaya çıkar ve gelişir

•Zamanını verimli kullanır

•Motivasyonda gözle görülür bir artış olur

•Kişi sorumluluklarının farkında olur

•Artan performans sayesinde verimlilik artar

•Kendine has özelliklerini ve yeteneklerini keşfeder

•Aile, sosyal çevre ve iş çevresiyle ilişkileri gelişir

•Yaşama karşı pozitif bakışlı, esnek ve hoşgörülü olur.

İnsanlar ihtiyaç duydukları tüm kaynaklara sahiptir. Bizim en büyük kaynağımız duygularımız, değerlerimiz, inançlarımız ve yaşam modellerimizdir.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.
  
Hayat Koçluğu   eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için:

İzmir’deki Hayat Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki Hayat Koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Bursa’daki Hayat Koçluğu eğitimlerimiz için 0 532 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :hayat koçu nedir - yaşam koçu - hayat koçluğu - hayat koclugu - yaşam koçu kimdir - hayat koçu nun gizemli hayatı - yaşam koçu nasıl olunur - iş koçu -

Yorumlar