Hayat Koçluğu Kursları

İnsanlar her zaman bulundukları yerden daha iyi bir yerde olma arzusu hep içlerinde taşırlar. Bunun için de bir bedel ödemeye hazırdırlar. Bu bazen sağlık, bazen yaşamdan zevk alacak zaman bulamamak, kimi zaman da gergin aile ilişkileri ya da verimlilik azalması olabilir. 
Hüzünlü olan, bazen başarılı sonuçlar alınsa da elde edilenler, istenen şey olmayabiliyor.
Günümüzde insanlar hedef belirlemek, hedeflerini gerçekleştirmek adına potansiyellerini keşfetmek, çabalarını etkin hale getirmek için tarafsız bir uzmana ihtiyaç duyarlar.

Hayat koçluğu kişinin sahip olduğu yetenekleri koçla birlikte keşfetmesi ve kontrol ederek geliştirilmesi gerekir. Yoksa yetenekler kişinin başına çoğu zaman bela olur. Bugün iş liderleri de başarılarını planlarken, hızlı ve değişken iş dünyasında çabalarken, bir koça ihtiyaç duyuyorlar.

Hayat Koçluğu,? kişinin yaşamını kapsayan tüm alanlarında, uzman koç yardımıyla, hedeflenen duruma getirilme sürecidir. Sağlığınızdan tutun, parasal durumunuza kadar; evlilik hayatınızdan, iş hayatınıza kadar yaşamınızın her alanı, koçluk seanslarında tepeden tırnağa gözden geçirilir.
Yaşamda her şey bir bütündür ve bazen olaylar bizim hiç de tahmin etmediğimiz şekilde gelişir.

Her şeyin birbiriyle ilişkisi vardır. Ancak bunu kestirmek bazen çok zorlaşır. Hayat Koçu, bu bağlantıları fark etmenizi ve işe yaramayan tutum ve davranışları değiştirmenizi sağlar. Sabahları erken kalkamamak gibi bir sorununuz olduğunu düşünelim. Bu, sadece bir uyku sorunu gibi görünse de bunun altında, belki de başarısızlık korkusu, hayata küsmek gibi etkenler yatıyor olabilir. Bu korkular yok olduğunda, sabah erkenden kalmaya başlarsınız. Bütün sorunların özünde, fark edilmeyen küçük ipuçları vardır ve Yaşam Koçunuz, bu ipuçlarını bir dedektif gibi yakalayıp sizin fak etmenizi sağlar.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.
  
Hayat Koçluğu   eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için:

İzmir?deki Hayat Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Antalya?daki Hayat Koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Bursa?daki Hayat Koçluğu eğitimlerimiz için 0 532 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :hayat koçu nedir - yaşam koçu - hayat koçluğu - hayat koclugu - yaşam koçu kimdir - hayat koçu nun gizemli hayatı - yaşam koçu nasıl olunur - iş koçu -

Yorumlar