İzmir Etkili İletişim Eğitimi

İnsanların birbiriyle anlaşması her şeyin önünde gelir. İletişimin olmadığı bir ortamda insanlar yine anlaşacaklardır fakat bu anlaşma diyalog yoluyla olmayacaktır. Orta yol bulmak ve istediğimiz sonuçları almak istiyorsak her şeyden önce iletişimde bir hedefimiz olmalı ve iletişimde esnek olmalıyız. İstediğimiz sonuçları alana kadar farklı yollar geliştirmeliyiz. Etkili iletişimin ilk basamağı budur. Etkili iletişim becerilerini geliştirmek istiyorsak kendimizi sürekli iletişime açık konumda tutmalıyız. Her zaman yapıcı olmalı ve sonuç odaklı davranışlar sergilemeliyiz.

 
Etkili iletişim ; iletişimimizde istediğimiz sonuçlara ulaşmamızdır. Belirlediğimiz hedefimize ulaştığımızda aldığımız zevktir. Kurduğumuz etkili iletişim bize başarılı ve mutlu bir hayatın kapılarını açar. Daha az strese sahip olduğumuzda daha esnek olduğumuzda iletişimimizde neler değiştiğini fark edebilirsiniz.

 
Etkili iletişim ve konuşma eğitimi içeriği ;

 
·         İletişim nedir


·         Sözlü ve sözsüz iletişim


·         İlk izlenim ve önemi


·         Konuşma tarzımız ve imajımız


·         Etkili diksiyonun gelişimi


·         Beden dilinin etkin kullanımı


·         Kişilikler


·         Kişilerin alt temsilleri


·         Kazan – kazan ilkesi


·         Dinleme ve anlama


·         Etkili soru sorma


·         Sandviç metodu


·         Farkındalık gelişimi


·         Toplum önünde etkili konuşma

 

  Etkili ve verimli konuşma eğitimimize katıldıktan sonra  ;

 
Ø      İş ve özel yaşantınızda daha etkileyici konuşup daha etkin sonuçlar alacaksınız.


Ø      Beden dilinizde daha çok hakimiyet kuracaksınız.


Ø      Bütünlüğünüzü sağlayacak ve konuşurken bedeninizi yüzünüzü,aklınızı ve duygularınızın ahengini sağlayacaksınız.


Ø      Kendinize  daha fazla güveneceksiniz.


Ø      Neyi neden,nasıl yaptığınızın farkına varacaksınız.


Ø      Etkileyici sunumlar yapacaksınız.


Ø      Sesinizi daha etkin kullanabileceksiniz.


Ø      Bir farkınız olacak ve tercih edilen konuma geleceksiniz.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.Etkili İletişim Eğitimi için ilgili detaylı bilgi için :İzmir Etkili İletişim Eğitimi için  0(232) 422 59 54 yada  0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Etkili İletişim Eğitimini tıklayabilirsiniz.


İzmir Karşıyaka Etkili İletişim Eğitimi için 0(232) 369 50 81 -  0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Etkili İletişim Eğitimini tıklayabilirsiniz


Denizli  Etkili İletişim Eğitimi için 0 (258) 213 0 999-   0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Etkili İletişim Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Antalya Etkili İletişim Eğitimi için   0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya Etkili İletişim Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Muğla Etkili İletişim Eğitimi için 0(252) 213 00 98 -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Etkili İletişim Eğitimini tıklayabilirsiniz.

 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :etkili iletişim yolları - etkili iletişim nedir - etkili iletişim dersi - kişisel gelişim - iletişim nedir - etkili iletişim teknikleri -

Yorumlar