EFt Nedir?

EFT,akupunktur kaynaklı bir tekniktir. Bedenimiz enerji yaşam kaynaklı çalışır. Kanallar yoluyla dağıtılanenerji, organlar ve tüm sistem tarafından kullanılır. Enerjinin sürekli vedüzgün aktığı zamanlar bizim her bakımdan sağlıklı olduğumuz zamanlardır.

Yaşadığımız

travmalar ve bastırdığımız duygular enerji kanallarındatıkanıklıklar ve aksamalar yaratır. EFT bunların yüzeye çıkarılıp giderilmesiiçin geliştirilmiştir.

 

Günlük

yaşanan olaylar bu olumsuz düşünce veya anıları, yanibedenin enerji sisteminde aksaklıkları tetikler ve yüzeye çıkarır. Bu da bedenselveya psikolojik acı olarak algılanır.

 

Deneyimlemekte

olduğumuz tüm olumsuz duyguların nedeni, bedenin enerjisistemindeki bir aksaklıktır.

 

Bazı anılar bizi

rahatsız eder, bazıları etmez. Rahatsız eden anılar,enerji bedenimizde aksamaya neden olanlardır ve geleneksel psikoterapideyapıldığı şekilde, bazen bu anıları tekrar etmek, derinlerine inmek, incelemekve sahiplenmek kişinin ruh halinde olumlu gelişmeler sağlayamaz, çünkü asılsebep, yani enerji tıkanıklığı varlığını sürdürmektedir.

 

EFT, olumsuz

duygu ve düşüncelerin silinerek, yeni olumlu düşüncemodellerinin zihne kolayca, hemen yerleştirilmesini sağlayan ve kişinin kendikendine uygulayabileceği bir tekniktir. EFT, parmak uçlarıyla bedendeki bazıenerji noktalarına dokunulmasıyla uygulanan bir tür enerji çalışmasıdır. Hertürlü duygusal ve zihinsel sorunun birkaç dakikada veya aynı gün içinde ortadankaldırılması amacıyla kullanılıyor. Soruna bağlı olarak başarı oranı %85-97arasında, alınan sonuçlar hızlı ve kalıcı oluyor. EFT, kolay öğrenilen veuygulanan bir kendine yardım yöntemidir.

 

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanızyeterli olacaktır. EFT eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için : 

İzmir?deki EFT eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veyaburayı tıklayabilirsiniz.
 

Antalya?daki EFT  eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 1531 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayıtıklayabilirsiniz. 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :eft nedir - eft eğitimi - eft kursu - izmir eft - antalya eft -

Yorumlar