EFT Kursu

EFT (Duygusal Özgürleşme Teknikleri)
EFT her tür duygusal ve zihinsel sorunun birkaç dakikaveya birkaç gün gibi çok kısa bir zaman içinde ortadan kaldırılması içinkullanılır,  parmak uçlarıyla bedendekibazı akupunktur noktalarına dokunulması yoluyla uygulanan bir enerjiçalışmasıdır. Temel prensibi, ifade edilmemiş her tür olumsuz duygunun kişininenerji bedeninde tıkanıklıklar veya aksamalar oluşturması, bu nedenle düzgünceakamayan enerjinin zihinsel, duygusal ya da bedensel rahatsızlıklara yolaçmasıdır. EFT sürecinin gerekleri yerine getirilerek, enerji kanallarının uçnoktalarına uygulanan hafif vuruşlar ile bu tıkanıklıklar açılır ve enerjidengelenir. Böylece, olumsuz duygular ortadan kalkar, yerine olumlu düşünce ve inançlaryerleşir. Alınan sonuçlar hızlı ve kalıcıdır.

Duygusal Özgürleşme Tekniği olan EFT, bilincimizi,geçmişte yaşadığımız bir olayın bıraktığı duygusal kayıtlardan ve izlerden,sadece parmaklarımızı kullanarak, kendimizi arındırabileceğimiz, zihnimizi vücudumuzvasıtasıyla iyileştirebileceğimiz bir terapi yöntemidir. Çok eski iyileştirmeyöntemleri olan Akupunktur, Akupresür ile yakın tarihte geliştirilmiş birteknik olan NLP ‘nin bir bakıma birleşimi olan Duygusal Özgürleşme Tekniği-EFT,bu yöntemlerde de kullanılan temel kavramları esas alır. EFT’nin uygulamasıoldukça basittir ve özgürleşme, diğer terapi yöntemlerine göre çok daha hızlıbir şekilde oluşur.

Vücudumuzda bütün organlara ve dokulara ulaşan enerjimerkezleri çakralar ve meridyenler vardır. Bu merkezler sayesinde evrendenbedenimize enerji alıp verir ve yaşamımızı sürdürürüz. Bu enerji merkezlerindedeğişik nedenlerden dolayı oluşabilen blokajlar da hastalığa neden olur. Bublokajlar, fiziksel hastalıklara yol açmasının yanı sıra, duygularımızı daetkiler. Yaşadığımız olumlu ya da olumsuz her olay, yaşadığımız her duygusaldeneyim, vücuttaki enerji sistemimizin etkilenmesine neden olur. Meridyen veçakra sistemimiz ile psikolojimiz birbirine örümcek ağı gibi bir bağlabağlıdır. 

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanızyeterli olacaktır. EFT eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için : 

İzmir’deki EFT eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veyaburayı tıklayabilirsiniz.
 

Antalya’daki EFT  eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 1531 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayıtıklayabilirsiniz. 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :Duygusal Özgürleşme Tekniği - eft nedir - eft eğitimi - eft kursu - izmir eft - antalya eft -

Yorumlar