EFT (Duygusal Özgürleşme Tekniği)

EFT (Duygusal Özgürleşme Tekniği)
Duygusal Özgürleşme Tekniği EFT’ nin uygulanması oldukçabasittir. Bütün teknik, duygusal sorunun adını koymaktır, ona odaklanıp vesonra da bu odaklanma sırasında vücudumuzdaki meridyen noktalarının üzerindekiakapunktur noktalarına  parmakuçlarımızla, hafif hafif vurmaktan oluşur. Bunu uygulamak sadece dakikalaralır. Her zaman her yerde akli dengesi yerinde olan herkes tarafından  kendi kendine uygulanabilir.

 

EFT’nin en önemli özelliklerinden biri kendi kendineuygulanabilir olmasıdır. Uygulamayı iyice öğrendiğiniz takdirde bir başkasınaihtiyaç duymadan kendi kendinize kullanabilirsiniz. Yalnız kökeni derinsorunlarınız için bir EFT terapistine danışmakta veya birlikte çalışmakta faydavardır.

 

Yaşanılmış ve

bize olumsuz duygu yaşatan olayların sonucunda, enerjisistemimizde kısa devre oluşur. EFT ile belirlenmiş bazı akupunktur noktalarınavuruşlar yapılırken yaşanılmış olayla ilgili cümleler tekrarlanır ve mucizevibir şekilde kısa devre çözülür, olayın olumsuz enerjisi deşarj olur ve kişininenerjisi akış haline geçer, iyilik oluşur.

 

Yaşamımızda

önce düşüncelerimiz, sonra duygularımız, ardından inançve davranışlarımız oluşur. Duygusal Özgürleşme Tekniğiyle, duyguların altındayatan düşünceler ve içsel engeller bulunur. İç engeller yaşamımızı olumsuzetkileyen negatif düşüncelerdir. Bu teknik ile hangi davranışın altında, hangidüşüncenin yattığı bulunur ve ortadan kaldırılır. Olumsuz duygular ortadankalkınca özgürleşir ve doğru kararlar verirsiniz. Ortalama olarak günde ortalama10 olumsuz düşünce duyarak büyüdüğümüzü düşünürsek; 18 yaşına gelindiğindeyaklaşık 65000 olumsuz duyguya sahip oluruz. ‘Yapamazsın, düşersin, anlamazsın,bozarsın elleme, huysuzsun, kötüsün, şişmansın, öğrenemezsin, beceremezsin vb.Tüm bu olumsuz düşüncelerin yükünden EFT yani duygusal özgürleşme tekniğiylekurtulmanız mümkündür.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanızyeterli olacaktır. EFT eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için : 

İzmir’deki EFT eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veyaburayı tıklayabilirsiniz.
 

Antalya’daki EFT  eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 1531 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayıtıklayabilirsiniz. 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :Duygusal Özgürleşme Tekniği - eft nedir - eft eğitimi - eft kursu - izmir eft - antalya eft -

Yorumlar