EFT (Duygusal Özgürleşme Tekniği)

EFT ile yaşamınızın her alanında oluşan tıkanıklıkları çözebilir,çekim yasaları gereği, vereceğiniz doğru mesaj ve olumlamalar ile sadecesağlığınıza değil, bolluk ve berekete de kavuşabilirsiniz.

Düşüncelerimizin

negatif olması, yaşadığımız travmalar, korku suçluluknefret kırgınlık gibi duygular, ilgili meridyenlerde tıkanıklığa neden olur. Buduygular ve travmatik anılar bedenin enerji kanallarında saklandıkça, bedenselrahatsızlıklar ve psikolojik acı olarak kendisini tezahür ettirir.

İşte bu

noktada, EFT; bedenimizdeki bazı meridyenlere vuruş veolumlamalar ile tıkanmış enerjiyi dağıtmayı ve dengelemeyi amaçlıyor. Enerjimeridyeni dengelendiğinde, tıkanıklığa neden olan duygu da kayboluyor.

EFT için

sorunun ne zamandır süre geldiği önemli değil.Terapilerdeki gibi amacı ?anıyı tedavi etmek? olmadığı için, terapi sürecikişiye psikolojik acı vermiyor ve uzun seanslar gerektirmiyor. İlaç ve iğnetedavisi içermiyor. EFT?nin işe yaraması için, kişinin buna inanması dagerekmiyor.

EFT? nin Kullanım Alanları;

Fiziksel

rahatsızlıklar; Sırt ve boyun ağrıları, Migren, ,Adetproblemleri, Fibromiyalji ..vb

Olumsuz

alışkanlıklar; Kilo problemleri, Sigara içme, Yiyecekzafiyetleri, Tırnak yeme ..vb

Duygusal

rahatsızlıklar; Stres, Evham, Travma sonrası stresbozuklukları, Değersizlik duygusu, Uykusuzluk ..vb

İlişkiler;

Eleştirilerden aşırı etkilenme, Öfke ve kızgınlık,Çekingenlik, Kendini ifade edememe ..vb

Eğitim;

Hiperaktivite, Öğrenmeye veya okula yönelik olumsuzduygular, Konsantrasyon ve motivasyon sorunları, Sınav stresi

Fobiler;

Hayvan fobileri( yılan, kedi, fare..vb), Cinsel ilişkikorkusu, Agorafobi(Açık alan korkusu), Su fobisi, Yükseklik korkusu,Klostrofobi(Kapalı yer korkusu) ..vb

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanızyeterli olacaktır. EFT eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için : 

İzmir?deki EFT eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veyaburayı tıklayabilirsiniz.
 

Antalya?daki EFT  eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 1531 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayıtıklayabilirsiniz. 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :Duygusal Özgürleşme Tekniği - eft nedir - eft eğitimi - eft kursu - izmir eft - antalya eft -

Yorumlar