Antalya Diksiyon Kursları

Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde, Türkçe' yi ana dili olarak konuşan kişilere, Türkçe'nin; sahip olduğu ses düzenini,  ses kurallarını, cümle yapısını ve seslenme şekillerini doğru olarak tanıtmak. Türkçe'nin kurallarını duygu ve düşüncelerine, konuşmalarına katarak, yaşamın en önemli parçası olan konuşmanın etkileyici, anlaşılabilir, doğru ve güzel olabilmesi için, bireylere  nitelikli konuşma bilincini aşılamak ve sunuş yapmalarını sağlamak.

Antalya Diksiyon Kursun İçeriği

Beden kullanımı

Solunum yöntemi ve solunum çalışmaları

Ses çalışmaları

Ünlü, ünsüz harfler

Dil, dudak, çene çalışmaları

İyi konuşma ve konuşmacı

Ton, vurgu, durak

Türkçe'nin konuşma dili özellikleri

Konuşma kusurları

Şiir, gazete, masal okunması

Sunum hazırlanması

Kursa Katılmak İçin Gerekli Ön Şartlar
EML, TML, MYO veya üniversite mezunu olmak veya bir işyeri sahibi olup iş dünyasının içinde olmak.

Kurs Sonunda Kazanılacak Bilgi ve Beceriler

Bu eğitimi alan kursiyerler, günlük yaşamlarındaki genel iletişim sorunlarını aşmak konusunda ilerleme kaydederken aynı zamanda topluluk karşısında konuşurken yaşadıkları heyecanı yenmenin yollarını öğrenmekte ve özgüven konusundaki eksikliklerini giderebilmektedir.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Diksiyon eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir deki  Diksiyon eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Diksiyonu tıklayabilirsiniz.

Antalya daki Diksiyon eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Diksiyonu tıklayabilirsiniz.

Bursa daki Diksiyon eğitimlerimiz  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Diksiyonu tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :antalya diksiyon - diksiyon antalya -

Yorumlar