Düşünce Gücü

Çözüm problemin içindedir, cevaplar da soruların içinde yatar. İnanç ve güvenle yardımınıza çağırdığınız sınırsız zeka size beklediğiniz karşılığı verecektir.
Alışkanlıklar, bilinçaltınızın bir fonksiyonudur. Alışkanlıkların hayatınızdaki yerine ve gücüne bakın; bilinçaltınızın mucizevi gücünü bundan daha iyi kanıtlayabilecek bir gösterge yoktur. Alışkanlıkların yaratıcısı sizsiniz.
Bir düşünce ya da hareketi, bilinçaltınızda izler bırakacak kadar sık tekrarladığınızda bilinçaltınızda alışkanlık modelleri oluşturmuş olursunuz; tıpkı yüzmek, dans etmek, daktilo yazmak, yürümek ve araba kullanmak için yaptığınız gibi.
Seçme özgürlüğüne sahipsiniz. İster iyi ister kötü alışkanlığı seçersiniz. Dileklerde bulunmak iyi bir alışkanlıktır.
Bilinçli zihninize aldığınız ve inançla beslediğinizi zihin resimleri, bilinçaltı tarafından hayata geçirilecektir.
Başarmanıza tek engel kendi düşünceleriniz ya da zihin imgelerinizdir.
Dikkatiniz dağıldığında hemen hedefinizi gözünüzün önüne getirin. Bunu alışkanlık edinin. Buna zihni disipline etmek denir.
Bilinçli zihniniz bir fotoğraf makinesi, bilinçaltınız ise o fotoğrafının baskısının yapıldığı karanlık odadaki film tabakasıdır.
Kişinin üstündeki tek uğursuzluk, tekrar tekrar zihninden geçirdiği korkularıdır. Kozmik bilinç yasaları uyarınca başladığınız her işi başarıyla tamamlayacağınızı düşünerek bu uğursuzluğu yok edin. Mutlu sonu gözünüzün önüne getirin ve bu sona güvenin.
Yeni bir alışkanlık kurmanız onu ne kadar istediğinize bağlıdır. Bir alışkanlığı bırakma arzunuz, onu sürdürme arzunuzdan daha büyükse, yüzde elli iyileşmişsiniz demektir.
Siz, düşünceleriniz ve zihninizle katılmadığınız takdirde kimsenin sözleri sizi incitemez. Kendinizi amaçlarınızla, yani huzur, özgürlük ve mükemmellikle özdeşleştirin. Kendi evreninizde tek düşünen sizsiniz.
Aşın içki düşkünlüğü, bilinçsiz bir kaçma arzusundan kaynaklanır. Alkolizmin nedeni olumsuz ve yıkıcı düşüncelerdir.
Pek çok insanın alkoliklikten kurtulamamasının nedeni bunu kabul etmemiş olmasıdır.
Sizin özgürlüğünüzü kısıtlayan bilinçaltı yasası, sizi özgürlüğe ve mutluluğa da kavuşturabilir. Her şey onu nasıl kullandığınıza bağlı.
İmgeleminizle o şişeyi elinize aldınız; o halde yine imgeleminizi kullanarak ondan kurtulduğunuzu düşünün ve kurtulun.
Alkolikliğin gerçek nedeni olumsuz ve yıkıcı düşünmektir. Rüzgar eken, fırtına biçer.
Korku kapınızı çaldığında, Özdoğa ve Işık'ın o kapıyı açmasına izin verin.
DERLEYEN: EDİTÖR
İletişim:[email protected]
Bu makale şu ürünler ilgili olabilir:kisiselgelisim.gen.tr/page.aspx
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :subliminal - bilinçaltı - subliminal CD - Bilinçaltı CD - subliminal mp3 - Telkin - başarı - başarı nedir - kişisel gelişim - bireysel gelişim - düşünce - düşünce gücü -

Yorumlar