Bilinçaltı Temizliği

Beynimiz yaratılabilecek en mükemmel bilgisayardır. Dünyanın en hızlı bilgisayarı bile ne beynimizin depoladığı bilginin miktarına ne bu bilgiyi depolama ve geri çağırma biçimine ne bu bilgiyi analiz etme hızına ne de aynı anda yapabildiği işlem sayısına erişemiyor. Beynimiz her an biz farkına varamasak da bir yandan kaydediyor bir yandan hatırlıyor bir yandan alakasız gibi görünen verileri birbirine bağlıyor. Tüm bu aktivitenin biz farkında değiliz ama bilinçaltımız farkında. Ve bilinçaltımız tüm vücudumuzu yönetiyor.

Bilinçaltı temizliği; varoluş sürecimizde mevcut bulunan olaylar, bilgiler, öğrenilenler, anlamlandırılanlar yada tüm iç ve dış algılara ait enerjilerin terapist tarafından tespiti ile başlar, Bahsedilen bu değerlerin geçmişe ait süresi, yaşam sıklığı, kişinin idrak ve farkındalığı, bilinçaltı temizliğin süreç ve detaylarını belirlemektedir. Aktarılacak pozitif enerji frekansları bilinçaltında mevcut bilgilerin negatif güç ve enerjisini azaltarak bilgi kısmını nötr halde tutulmasını sağlayabilecektir. Bilinçaltı temizliğinin yaşanması, o kişinin sağlam ve sürekli adımlarını pozitif yönde hızla ve kuvvetle atmasına destek olup tüm negatiflerin minimize olmasıyla sevgi ve huzurun içerisinde sağlıklı, bereketli, mutlu bir yaşam gücü ve iradesini farkındalıkla sunabilecektir.

Uyurken de bilinçsiz bir konumda olsak da, burada yapılan kayıtlar yoğun duygular içermediği için zihin tarafından pek önemsenmezler. Bizi rahatsız eden tüm kayıtlar yoğun duygusal anlar ve belirsizlik, bilinmezlik anlarında kaydedilmiştir.

Bilinçaltı çalışma sistemi bilinçaltı temizleme çalışmasını subliminal telkin CD’leri ile destekler. Korkularınız, sınırlayıcı inançlarınız, kendinize ve hayatın akışına güvenmek, bolluk ve bereket bilinciyle para akışını sağlayabilmek için Kuantum olumlama ile sizi hapseden düşük enerjilerden kurtularak sevgi enerjisine dönüştürüp hayatınızın akışını yeniden düzenliyoruz.

Bilinçaltı temizliği telkinli mp3 lerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Bilinçaltı temizliğini tıklayabilirsiniz .
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :bilinçaltı temizleme teknikleri - bilinçaltı testleri - bilinçaltı temizliği nasıl yapılır - bilinçaltı programlama - bilinçaltı nedir - bilinçaltı temizleme - bilinçaltının gücü -

Yorumlar