Bilinçaltı Temizleme Teknikleri

Telkinde amaç bilinçaltına bir takım emirler vermektir. Bilinçaltının özelliğinden dolayı, bilinçaltına iletilen hemen hemen her emir çok kısa sürede fiziğe yansır ve verilen emir bilinçaltı tarafından derhal yerine getirilir.

Her insan telkin alır ve telkin verir. Çünkü hepimizin bilinçaltı aynı şekilde çalışır. Bir telkini almaya en müsait durum gevşeme halidir. Çünkü bu durumdayken telkinlerin bilinçaltına ulaşması daha kolaydır.

Normal günlük yaşamımızda bilinçaltına sürekli telkinler yollandığı gibi bizde farkına varmadan
sürekli telkinde bulunuruz. Ama bu emirler direk bilinçaltına gitmediği için %100 etki etmez. Bu emirler önce bilince gidip belli bir oranda süzüldükten sonra bilinçaltına gittikleri için direk etkide bulunmaz. Hatta bu etki hiç meydana da gelmeyebilir.

Dışarıdan ve kendi kendimize yaptığımız telkinlerin bilinçaltına gitmesini sağlayan en önemli etken, o emrin birçok kez tekrar edilmesidir. Uyanıkken bilinçaltına telkin yollamanın başka yolları da vardır. Bunların bir kısmını bazı reklamcılar kullanmışlardır. Bu amaçla yurtdışında yapılan bir kola reklamını birçoğumuz duymuşuzdur. Sinemalarda gösterilen reklam filminde gözün göremeyeceği kadar kısa bir sürede Coca Cola İçiniz. Telkini görüntülü olarak verilmiştir. Ancak filmin beş dakika arasında, seyircilerin kola tüketiminde büyük bir artış gösterdikleri tespit edilmiştir.  Daha sonra bu tekniğin reklamlarda kullanımı yasaklanmıştır. Bilinçaltı hepimiz için çok önemlidir. Haliyle bilinçaltını tekrar programlamanın sırrı telkindedir.
 
Bir cümlenin tekrarı sırasında kulağınızla duyarak direnç göstermenizi engellemek için olumlamalar mp3 lere gizlenmiştir. Böylece tekrarlarla, bilinçaltına gitmesi ve orada bu yeni inanç modellerinin kabul görmesi kolaylaşır. Kulağın duymaması bilinçaltının algılamadığı anlamına gelmez. Zaten 24 saat süreyle çalışan bilinçaltı duymadığınızı ya da görmediğinizi sandığınız mesajları kolayca algılar.

Bilinçaltı Telkin mp3 lerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  BilinçaltıTelkini tıklayabilirsiniz .

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :bilinçaltı testleri - bilinçaltı temizliği - bilinçaltı temizliği nasıl yapılır - bilinçaltı programlama - bilinçaltı temizleme meditasyonu - reiki ile bilinçaltı temizliği - bilinçaltı nasıl temizlenir -

Yorumlar