Bilinçaltı Telkin

İnsanın beyninde olumlu düşünce kalıbı olmadığı zaman hayatını beynindeki olumsuz kalıplara göre değerlendirir ve sonucunda mutsuz, olumsuz ve huzursuz bir hayat yaşar. Olaylar beynimizde değerlendirildiğinde olumlu bir kalıp yoksa sonuç itibariyle değerlendirme de olumsuz yapılabiliyor.

Bu telkinler, olayları değerlendirirken alternatif bir düşünce oluyor. Ama beynimizde sadece olumsuzluk varsa alternatif de olmadı mı sonuç hep olumsuz oluyor. Beyin alternatifleri uyguladıkça ve sonucunda yarar sağladıkça olumlu düşünceleri daha çok kullanmaya başlayacaktır, bu da hayatımızı değiştirmemize imkan sağlıyor. Tabii bu bir süreçtir ve beynimiz yeni düşünceye çoğu zaman kapalıdır. Çünkü beynimiz garanticidir, daha önce bir olumsuz düşünceden yarar sağladığı için değiştirmek istemez.

Bilinçaltı mesajlar sadece bilinçaltımızın algılayabileceği gizli telkinlerdir. Bunlar, çalan müziğin gerisine gizlenen işitsel ya da bilinçli olarak algılanması mümkün olmayacak biçimde, bir resimle ya da modelle bütünleştirilen görsel telkinler olabilir. Çoğu işitsel bilinçaltı programlama kaseti düşük volümde kaydedilen sözlü telkinler içerir. Bu tekniğin verimliliğini sorguluyacak olursak, bilinçaltı telkinler algılanamıyorsa, etkili olamayacaklarını söyleyebiliriz. Bu nedenle, işitme eşiğinin altında kaydedilen telkinler yararsızdır. En eski işitsel bilinçaltı telkin tekniğinde, müzik sesinin gerisine döşenen ve parametrik bir ekolayzer kullanmaksızın telkinlerin anlaşılmasını olanaksız kılan bir ses kullanılır. Bu, patentli bir tekniktir.

Telkinleri, müzikle aynı akor ve frekansta yansıtacak, müziğin bir parçası gibi hissettirecek biçimde psiko-akustik olarak değiştirme ve sentezleme yöntemine dayanır. Ancak bu teknikle hazırlanmış bir kayıtı, bilinçaltı telkinleri tespit etmek amacıyla incelemeniz, frekansla oynamanız hiç bir sonuç vermez. Tespit etmenin yolu yoktur! Diğer bir deyişle, telkin bilinçaltında hissedilse de, en sofistike ekipmanlarla dahi izlenmesi olası değildir.

Bilinçaltı Telkin mp3 lerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  BilinçaltıTelkini tıklayabilirsiniz .

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :bilinçaltı telkin mp3 - bilinçaltı temizliği - bilinçaltı telkin cd indir - bilinçaltı telkin cd - bilinçaltı telkin mp3 indir - telkin mp3 - bilinçaltı telkin müzikleri - subliminal telkin nedir -

Yorumlar