Bilinçaltı Programlama

Bilinçaltımız, zihin telkin yoluyla iknâ olunmaya uygundur. Bilinçli zihnin aksine, sorgulamadan tekrarla gelen teklifleri kabul eder, pekiştirir. Bütün otomatik davranışlarımız, alışkanlıklarımız ve heveslerimiz hafıza da kayıtlı bilgiler arasındadır. En önemli vazifesi ise depoladığı verilere dayanarak mutluluğu sağlamaktır. Bilinçaltı zihin delillerle ne iknâ edilebilir, ne de aldatılabilir. Fikirlere ve imajlara karşılık verir. Bilinçaltının en mühim özelliği bilincimizin farkına varmadığı olayları, sesleri, resimleri kaydetmesidir.

Bilinçaltı telkin yöntemi bilinç üstünü devredışı bırakarak direk bilinçaltına mesaj gönderme yöntemidir. Subliminal telkin yöntemleriyle inanılmaz şeyler yapılabilmektedir. Telkinli müziklerin arka planına çeşitli tekniklerle gizlenmiş olumlama cümleleri vardır. Bu olumlama cümleleri bilinçaltı için özel olarak hazırlanır. Siz müziği dinlerken herhangi bir olumlama cümlesi duymazsınız ancak bu sesler bilinçaltınıza ulaşır. Müzikler genellikle MP3 formatında hazırlanır. Bu mp3ler çeşitli şikayetlere göre bilinçaltındaki olumsuz kalıpları yenileriyle değiştirmeye yönelik olumlama cümleleri içerir. Olumlamalar mp3 lerde duyulmayacak düzeydedir.

Bu teknik bir insanın bilinçaltına ona farkettirmeden bazı emirlerin yerleştirilme prensibine dayanır. Bilinçaltı Programlama (Subliminal Programming) adı verilen bu teknik, yine yurtdışında uzun yıllardır insanların yararına da kullanılmış ve halen kullanılmaya devam etmektedir. İnsanların istenmeyen alışkanlıklarından ve istenmeyen huylarından arındırılmasında bu telkinlerin çok olumlu ve yapıcı etkileri vardır.

Kulağımızın duyamayacağı frekansları aslında beynimiz duyar. Ve bilincimizin engeline takılmaksızın direkt bilnçaltımıza ulaşır. Her ne kadar ülkemizde henüz çok fazla bilinmese de, yurtdışında Subliminal Mesaj Tekniği çok uzun yıllardır çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Subliminal mesajı kısaca kişinin bilinçaltına gönderilen gizli mesaj olarak tanımlayabiliriz. Kişinin bilinçaltına subliminal mesaj göndermenin birçok yolu var. Bunları sesli, görsel ve yazı olarak aktarabiliriz.

Bunlardan en çok kullanılanı dijital ses dosyalarına gömülen mesajlardır. Üzerinde oynanabilirliği ve işlenilmesi ve yayılması daha kolay olduğundan MP3 dosyaları gizli mesaj için biçilmiş kaftandır diyebiliriz. Eğer siz bir müzik parçasını rahatça duyabiliyorsanız bu sizin duyabileceğiniz frekans aralığında olduğunu gösterir. İnsan beyninin algısı ise daha düşük ya da daha yüksek frekansları algılayabilecek kapasitededir. Subliminal mesaj içeren bir MP3 ü kulağınızla dinlersiniz, ancak içindeki gizli mesajı beyniniz dinler. Bu esnada kulağınız hiçbir şey duymaz.

Bilinçaltı Telkin mp3 lerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  BilinçaltıTelkini tıklayabilirsiniz .

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :bilinçaltı nasıl çalışır - bilinçaltı testleri - bilinçaltı temizleme - bilinçaltı temizliği - bilinç nedir bilinçaltı nedir - bilinçaltı programlama -

Yorumlar