Subliminal Mesaj

İnsanların dış kulakları ile duyabileceği belirli ses frekans aralığına işitme aralığı adı verilir. Ortalama bir insanın, işitme aralığı 20Hz ile 20.000Hz dir. Bu aralıktaki ses frekanslarını ortalama insan işitebilmektedir. Bu frekans aralığının üstünde kalan sesler, dış kulak tarafından işitilememekle beraber, iç kulakta gerçekleşen titreşimler beynimize aktarılır. Bir diğer deyişle ortalama insanın işitme aralığının üstünde kalan sesleri, iç kulağımız algılar ve anlamlandırır.
Zihnin içinde yaşanan bu iç savaşı kayıpsız ve kazançlı bir şekilde tamamlamanın bazı yolları vardır.  Subliminal (Telkin) içerikli Mp3ler bu temel üzerine kurulmuşlardır. Bilinçaltını devre dışı bırakmak nedeniyle müziğin içine gizlenmiş gizli telkinler, bilinçaltını kandıran ve yanıltan olumlu sözlerle donatılmıştır. Zihninizde düşünce aleminiz tekrar şekillenir fakat siz bu durumdan çok az etkilenerek daha kazançlı çıkarsınız.

Telkin, zihnimizde düşünsel olarak kurgulanan veya sözel olarak söylenen olumlu veya olumsuz polariteler bütünüdür. Sürekli olarak pozitif düşünmeye ve pozitif sözler söylemeye çalışsak da malesef birçok olumsuz düşünce ve negatif söylemlerimiz de mevcuttur.

Bu teknik bir insanın bilinçaltına ona farkettirmeden bazı bilinçaltının istenen hedef doğrultusunda yeniden programlanması yerleştirilme prensibine dayanır. Bilinçaltı Programlama (Subliminal Programming) adı verilen bu teknik, yine yurtdışında uzun yıllardır insanların yararına kullanılmış ve halen kullanılmaya devam etmektedir. İnsanların istenmeyen alışkanlıklarından ve istenmeyen huylarından arındırılmasında bu telkinlerin çok olumlu ve yapıcı etkileri vardır. Subliminal bilinçaltı mesaj sistemidir.

Subliminal telkin cd, bilinçaltı teknikleri uygulanarak, audio formatında oluşturulan subliminal tekniğinin kişisel gelişim ve dönüşüm alanında kullanılan etkin bir türüdür. Subliminal telkin cd lerinin temelinde gizlenmiş bilinçaltı olumlamaları yatmaktadır.

Bilinçaltı Telkin mp3 lerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Bilinçaltı Telkini tıklayabilirsiniz .

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :subliminal mesaj örnekleri - subliminal teknikler - subliminal mesaj video - subliminal mesaj mp3 - subliminal mesaj programı - subliminal mesaj nedir - subliminal mesaj çizgi film - subliminal mesaj youtube -

Yorumlar