Bilinçaltı Nedir?

Beyin dalgaları ile zihnin yeniden yapılandırılması çalışmaları güncel ve yeni bir bilgi olmayıp, 70 yıllık araştırmaları kapsayan gelişmiş ve bilinen bir teknolojidir. Bilinçaltı 24 saat faaliyettedir, bilinçaltı uyumaz, gece bilinç uykudayken de çalışmaya devam eder, aynı zamanda bilinçaltı vücudun bütün faaliyetlerini kontrol eder, düzenler.

Bilinçaltı yeniden programlanabilir. Geçmişten gelen, özellikle çocukluk deneyimlerinden edinilen olumsuz bilinçaltı inanç kalıplarının, kişinin yaşamı boyunca hayatını etkilediği ve yönettiği biliniyor. Bilinçaltında kayıtlı olumsuz inanç kalıpları ve korkulardan arınmak, bugün ve gelecekteki yaşamımızı istediğimiz şekilde yönetebilmek için bu inanç sistemlerinin ve alışkanlıkların tersi olumlu telkinlerle değiştirilmesi gerekiyor.

Bilinçaltı bilincin duyamadıklarını duyar, göremediklerini görür. Bilinçaltı telkinleri normal duyma sınırlarının dışındaki bir frekansla kaydedilen mesajlar içerir. Amaç bilincimizin engeline takılmadan telkini direkt bilinçaltımıza iletmektir. Böylece telkin bilincin değerlendirmesinden kurtulacak, bilinçaltı tarafından direk kabul edilmektedir. Bilinçaltı Telkin CD'leri size özel olarak hazırlanmakta ve sizin isminiz kullanılarak kaydedilmektedir. Türkiye'de ilk kez gerçekleştirilen bu yöntemle Bilinçaltı Telkin CD'lerinin etkisi iki kat daha güçlendirilmiştir.

Bilinçaltı çoğumuzun bildiği ya da duyduğu bir kavramdır. Bu kavram bilincimizin farkında olmadığı ama davranışlarımızın yönlendirilmesinde önemli rol oynayan bir yapıyı belirtiyor. Bilinçaltı, alt benlik, bilinçdışı olarak da adlandırılan Bilinçaltı kişiliğimizin farkında olmadığımız, kontrolümüz dışındaki parçasını temsil etmektedir. Diğer bir deyişle bu, buzdağının görünmeyen kısmıdır. Otomatik bir pilot gibi bütün tecrübelerimizi depolar. Bir bilgi deposudur. Deneylerimizi anılar şeklinde depolar. Bilinçaltı heyecanlarımızı, sezgilerimizi, alışkanlıklarımızı ve güdülerimizi depoladığı gibi, bunların faaliyete dökülmesinden de sorumludur.

 Bilinçaltı Telkin mp3 lerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  BilinçaltıTelkini tıklayabilirsiniz .Bu makale şu konularla ilgili olabilir :bilinçaltı nasıl çalışır - bilinçaltı testleri - bilinçaltı temizleme - bilinçaltı temizliği - bilinç nedir bilinçaltı nedir - bilinçaltı programlama -

Yorumlar