Başarı Nedir?

Sık sık gülmek ve çok sevmektir.

Herkesteki en iyiyi bulmaktır.

Gönlünce eğlenmek ve gülmek,

Akıllı insanların saygısını ve çocukların sevgisini kazanmaktır.

Sahte dostların arkadan vurmalarına dayanmaktır.

Güzeli sevmektir.

Dürüst eleştirmenlerin onayını almaktır.

Karşılık beklemeyi hiç düşünmeden kendiliğinden vermektir.

Geride ister sağlıklı bir çocuk, ister kurtarılmış bir ruh, ister bir parça yeşil bahçe, ister iyileştirilen bir
sosyal durum bırakarak dünyanın iyileşmesine katkıda bulunmaktır.

Kendinden geçerek şarkı söylemektir.

Tek bir kişi bile olsa, birinin sizin varlığınızdan ötürü daha rahat nefes aldığını bilmektir.

Çocuklarda başarıyı etkileyen kişilik özelliklerinin bir kısmı doğuştan gelen yapısal özelliklerle açıklanabilirken, bir kısmı da ailenin ve çevrenin etkisi ile öğrenilmiş davranışlardır. Çocuğun öğrenmeye ve okumaya güdülenmesinde, kendine olan güveni, çevresiyle iletişimi çok önemlidir. Konuyla ilgili bir araştırma ile başarılı öğrencilerde, neşeli, kolay uyum sağlayan, sosyal, hırçın, girişken, mantıklı ve iyimser olma özelliklerinin bulunduğu belirlenmiştir. Buna karşılık, başarısız öğrencilerde daha durgun, içedönük, uysal, uyumsuz, sıkılgan, kötümser veya öfkeli davranış biçimleri tespit edilmiştir.

 
Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Başarı eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki  Başarı eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Başarı Nedir'i tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki  Başarı eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Başarı Nedir'i tıklayabilirsiniz.

Bursa’daki  Başarı eğitimlerimiz  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Başarı Nedir'i tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :başarı sözleri - başarısızlık nedir - başarı nedir sözlük anlamı - başarı nedir kısaca - başarı nedir başarıya nasıl ulaşılır - kişilik başarı nedir -

Yorumlar