Muğla Yönetici Koçluğu Eğitimi

Üst yöneticininxperformansı yalnızcakişisel bir mesele değildir; aynı zamanda tüm kurumuetkiler.  Yönetici koçları, bir organizasyonda yetki ve gücü elindebulunduranlarla ilgilenirler. Daha iyi çalışan bir üst düzey yöneticinin şirketüzerinde çok büyük olumlu etkisi vardır. Bu, fazladan kazanç anlamına gelir.

Batıda özellikle ABD de şirket yöneticileri işindefark yaratmak için koçluk almaktadır. Üst düzey yöneticilerden başlayarak ortadüzey yöneticilere kadar tüm yöneticiler koçluk programlarına katılmaktadırlar.Araştırmalar gösteriyor ki , yönetici "Değişme" si ve"Gelişme"si için kullanılan en etkin yöntem koçluk türüdür. 

Yönetici Koçluğu Eğitiminin Ana Hatları;


Koç nedir ne değildir?

Başarılı bir “Koç”luk sürecinin adımları

Sonuç odaklı “Koç”luk modeli

Öğrenme süreçlerinin temel adımları

istek ya da gereksinime göre bir deneyimi süreçle ilişkilendirme

Katılımı sağlama, dirençleri ortadan kaldırma

Davranışı tanımlama ve uyarlama

Etkinlikler

Takım içinde çalışma

Geri bildirim uygulamaları

Malzemeler

Katılımcı el kitabı 


Dostlarınıza, ailenize olmasıgerekenden daha az zaman ayırıyorsunuz. İşiniz tüm hayatınızı ele geçiriyor.Bunun sonucunda ise yalnızlık duygusuna kapılıyorsunuz. Etrafınızdaki kalabalıkiçinde bile tek başına olduğunuzu görüyorsunuz.

Sorumluluklarınız durmaksızınartıyor. İş arkadaşlarınızla bunları paylaşmanız hemen hemen imkansız. Sizinzayıf, yetersiz bir birey olduğunuzu düşünebilirler. Korkularınızı bile sizekarşı silah olarak kullanabilirler. Bu durum bir zaman sonra sizi tamamenkuşatır. Doğru kararlar vermenizi engeller, giderek düşünceleriniz üzerindehakimiyet kurar.


Gelişmiş ülkeler içerisinde hemen her yönetici bir koçla çalışmaktadır. Biryönetici koçuyla birlikte çalışmak size inanamayacağınız derecede yarar sağlar.İlk olarak paylaştıklarınızın gizliliği imzalanacak sözleşme ile güvenceyealınacaktır. Tam bir güven ortamı içerisinde problemlerinizi paylaşabilecek vebirlikte çözümler üreteceksiniz.

Ücretsiz ön görüşme yapmak içinbizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Yönetici Koçluğu Eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Yönetici Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535)667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  
İzmir’ Yönetici Koçluğu Eğitimini tıklayabilirsiniz. 

İzmir Karşıyaka Yönetici Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Yönetici Koçluğu Eğitimini  tıklayabilirsiniz.

Antalya'’daki Yönetici Koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505)445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya’ Yönetici Koçluğu Eğitimini tıklayabilirsiniz.  


Denizli'deki  
Yönetici Koçluğu eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Yönetici Koçluğu Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Muğla’daki 
Yönetici Koçluğu eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Yönetici Koçluğu  Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :yönetici koçu - yönetici koçluğu nedir - yönetici koçluğu eğitimi - yaşam koçluğu - yönetici koçluğu izmir -

Yorumlar