İzmir Karşıyaka Yönetici Koçluğu Eğitimi

Yönetici koçluğu Eğitimi Programın Amacı ve İçeriği; Yönetici koçluğu ile bireylerin profesyonel yaşamlarında bireysel ve kurumsal hedeflere ulaşabilmeleri, iş ve yönetim kalitelerini arttırabilmeleri ve etkin birer lider olabilmeleri için yeterliklerini arttırmayı ve davranışlarını istenilen sonuçlar doğrultusunda yeniden düzenlemelerine destek olmayı amaçlarız. Koçluk ilişkimiz kısa sürede danışanlarımızın karşılaştıkları problemleri daha etkin çözebilmeleri için başvurdukları bir beyin fırtınası , kaynak ortamı, profesyonel danışmanlık halini alır.

Yönetici koçluğu hali hazırda iş yaşamında başarılı, işini bilen ve işine hakim yöneticilerin etkin insan yönetme becerilerini geliştirmeye yönelik koçluk uygulamasıdır. İş yaşamında pek çok mutsuz çalışan olduğu bir gerçek. Bu durumun farkına varan ve kendini geliştirmeye çalışan bir yönetici bu düğümü çözen kişidir. Ancak yönetici nereden  ve nasıl başlamalıdır? İşte tam da bu aşamada yönetici koçu devreye girer. Yönetici koçluğu hem yöneticiye yol gösteren hem de kurumum performansına etki eden bir süreçtir.

Yönetici geliştikçe ekibi ve kurumu da gelişir. Yeni bakış açıları ve yetenekler kazanır.Yönetici hem kendi hedeflerine odaklanır hem de ekibine liderlik etmeye başlar.Yaratıcılığı artar.Özeleştirisini yapabilir.İletişim konusunda sihirbaz olmaya başlar.Performanslar geliştikçe kendisi de motive olur.Karar verme,uygulama ve strateji geliştirme becerileri artar. Öncelikleri belirleyebilme ve zaman yönetimi becerisi kazanır. Esneklik becerisi artar.Çalışanları tanıma ve bu yönde geliştirme  konusunda istekli olur.Kişisel olarak da yaşam tatmini yaşar.

Ücretsiz ön görüşme yapmak içinbizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Yönetici Koçluğu eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Yönetici Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535)667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  
İzmir’ Yönetici Koçluğu Eğitimini tıklayabilirsiniz. 

İzmir Karşıyaka Yönetici Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Yönetici Koçluğu Eğitimini  tıklayabilirsiniz.

Antalya'’daki Yönetici Koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505)445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya’ Yönetici Koçluğu Eğitimini tıklayabilirsiniz.  


Denizli'deki  
Yönetici Koçluğu eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Yönetici Koçluğu Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Muğla’daki 
Yönetici Koçluğu eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veyaMuğla Yönetici Koçluğu  Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Bu makale şu konularla ilgili olabilir :Yönetici Koçluğu Nedir - Yönetici Koçluğu Eğitimi -

Yorumlar