Denizli Yönetici Koçluğu Eğitimi

Yönetici Koçluğu Seminer programı,yöneticilere, yeni başlamış olanlardan en kıdemlisine kadar tüm personelininetkinliğini arttıracak becerileri kazandırmayı amaçlamaktadır.


Yönetici Koçluğu Semineri,katılımcılara performansın takip edilmesini ve gelişimini öznel, kişiseldüşüncelere değil, nesnel, gözlemlenebilir gerçeklere dayalı olarakyapmalarının çeşitli yollarını gösterir. Eğitim bireysel farklılıklara önemverir ve doğru geri bildirimin adımlarını içerir.


İş yaşamı maalesef eskiden olduğu kadar basit değil. Her alanda rekabettebulunmanız gerekiyor. Küreselleşmenin getirdiği hızlı bilgi akışını sürekliolarak takip etmek zorundasınız. Zamanın gerisinde kalmanız sizi anında yokedebilir. Kendinizi yenilemek, bilgilerinizi sürekli olarak güncellemek, yeniyönetim sistemlerini takip etmek, piyasa koşullarına hakim olmak, en az 4-5adım sonrasını görebilmek, performans yükseltici yöntemleri uygulamak, dünyaüzerinde olan biten her şeyi takip etmek en temel göreviniz durumuna geldi.


Bütün bunları yaparken çalıştığınız kurum içerisinde konumunuzu korumak ya dayükselmek gün geçtikçe zorlaşıyor. İşsizliğin git gide arttığı ülkemizdeyerinizi almayı hedefleyen çok sayıda insan sırada bekliyor. Hep daha güçlü,daha bilgili, daha iyi bir birey olmak zorundasınız. Bunu düşünmek bile insandagerilim oluşturabiliyor.

 

Eğer:

• Sorunları çözmek 

• İş yerindeki ilişkilerin iyileşmesi 
•

Daha etkili bir yönetici olmak 
•

Yaptığımız işleri daha verimli gerçekleştirmek 
•

Yeni bir beceri öğrenmek 
•

Kariyer planlaması yapabilmek 
•

Daha dengeli bir yaşam sürmek 
•

Kişisel gelişimi sağlamak 
•

Daha yaratıcı olmak 
•

Kriz dönemlerinde liderliği sürdürmek 
•

Hayatın anlamını ve amacımızı keşfetmek ve 
•

Lider olmak istiyorsanız 


Yöneticikoçluğu eğitimi tamam sizin için, şirketiniz ve kendiniz için yapabileceğinizen iyi yatırım. 

Kendiniz için düşündüğünüz değişim ve gelişiminşirketiniz için de yaşanması için yönetici koçluğu, yöneticilere de verilmesidoğru olacaktır. Batıda büyük şirketlerde Yönetici Koçluk eğitiminin tümyöneticilere verilmesi ve şirket içinde dahili koçlar tayin edilmesi oldukçayaygın bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde hem şirketler hem de yöneticilerkazanırlar.

Son senelerde koçluk teriminin işdünyası içerisinde adeta can simidi gibi görülmesi nedeniyle, bütün yollarkoçluğa çıkmaktadır. Koçluk günümüzde o kadar geniş anlamlarda kullanılmaktadırki, neredeyse tanıdığımız her birey, bu tanımlara göre mutlaka birilerinekoçluk yapar durumdadır. 

Koçluk, doğru uygulandığı zaman kurumunuz içerisinde insandan insana bilgitransferinin “tam zamanında” gerçekleştirilmesini sağlar, çalışan motivasyon vemoralini yükseltir, mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlar. Koçluk hatalıuygulandığında ise, en değerli şirket kaynağı olan “zaman”ın boşa gitmesine vedüşmanca davranışların sergilendiği verimsiz bir iş ortamının doğmasına nedenolur. 

Yöneticiler için koçluk rolünün açıklığa kavuşturulması, koçluk gerektirendurumlarla ilgili beklentilerin belirlenmesi, koçlukla ilgili kavramlarınanlatım ve aktiviteler aracılığıyla netleştirilmesi, doğru koçlukuygulamalarına sağlam bir şekilde zemin hazırlamak adına oldukça faydalıdır.Yöneticiler İçin Koçluk, koçluk kavramını astlar için rehberlik, öğretme,motivasyon ve mentorlük anlamında ele almaktadır. 

Yönetici koçu ile çalışmak,danışana ;

Vizyoner  bakış acısı ,gelecek inşası için gerekli,gelecek ön görüsü  ile hareketbecerisi  kazandıracaktır. Bütün başarılıliderlerin ortak özelliği olan etkinlik için gereken donanımlara sahipolacaktır.

- Dünya– ekonomi-çevre-politika-siyaset-sektör- v.b Şuan olup biteni –gelecekte ne olup biteceğini ön görme   becerisi kazanır.Bilirki büyük  veya küçük değişik katman ve seviyedeki  değişimler kurumu direk veya dolaylı olaraketkiler.Bekleyip göreyim dediğinde ise sadece rakiplerinin başarılarını görür.

 

- Her şeyi kontrol ederek vakitharcamaz.Sonuçları kontrol eder , Kontrolünü kaybetmez.Disiplin sahibidirama  zulmetmez.Her şeyin bir şeyle birşeyin her şeyle bağlantısını kurar.Ne yaptığını bilir yaptığının ne olduğunubilir.

 

- Satandart üstü lider yöneticiobjektiftir.Objektif olmayı başaramayan bir lider yöneticinin, başkalarını anlayamayacağını bilir.Çalışanlarınıanlamadan kurumsal bir başarı kültürü olmayacağını fark eder.


Ücretsiz ön görüşme yapmak içinbizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Yönetici Koçluğu eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Yönetici Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535)667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  
İzmir’ Yönetici Koçluğu Eğitimini tıklayabilirsiniz. 


İzmir Karşıyaka Yönetici Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Yönetici Koçluğu Eğitimini  tıklayabilirsiniz.


Antalya'’daki Yönetici Koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505)445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya’ Yönetici Koçluğu Eğitimini tıklayabilirsiniz.  


Denizli'deki  Yönetici Koçluğu eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Yönetici Koçluğu Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Muğla’daki Yönetici Koçluğu eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Yönetici Koçluğu  Eğitimini tıklayabilirsiniz.

 Bu makale şu konularla ilgili olabilir :yönetici koçu - yönetici koçluğu nedir - yönetici koçluğu eğitimi - yaşam koçluğu - yönetici koçluğu izmir -

Yorumlar