Yaşam Koçluğu Sertifikası

Bir hayat koçu, müşterisinin hayatının tüm boyutlarıyla kişisel ve meslekî hayatı, sağlığı ve ilişkileri ile  ilgilenir. Daima acil bir mesele vardır, ancak bu mesele genişler ve müşterinin hayatının birçok yönlerine mesela diyet, egzersiz, iş ortakları ve çocuklarla ilişkilere ve çalışma, kariyer, emeklilik ve yaşam şartlarından tatmine kadar varır.
İşinden başını kaldıramamaktan, yakınlarına ve kendine vakit ayıramamaktan yakınan ya da hayatta ne yapmak ve ne olmak istedikleri konusunda belirsizlik yaşayan kişilerin yaşamlarını dengeleyen ve yaşamlarına anlam kazandıran kişidir. Bunun sonucunda bireyler, yaşam kalitelerini artırmak için ulaşmak istedikleri hedefleri ve bunun için hangi becerilere ihtiyaç duydukları belirler, hazırlanan eylem planı ile pozitif enerji aldıkları aktivitelerle diğer sorumluluklarını entegre etmeyi başarırlar.
 
Yaşam Koçluğu ile ilgili detaylı bilgi için  0(232) 422 59 54 numaralı telefondan veya burayı tıklıyarak ulaşabilirsiniz.


Bu makale şu konularla ilgili olabilir :yaşam koçluğu nedir - yaşam koçu programı - yaşam koçları - yaşam koçluğu eğitimi - yaşam koçu nedir - atv yaşam koçu - yaşam koçu nasıl olunur - izmir yaşam koçu -

Yorumlar