Yaşam Koçluğu Eğitimleri

Yaşam koçluğu, yaşamınızı sadece kendiniz için kullanmanızı sağlar. Günümüzde bireylerin yaşam standartlarını arttırmak, yaşamlarını kendi istekleri doğrultusunda devam ettirmek için kullanılan tekniklerden biri olup, bireyler üzerinde çok kısa zamanda oldukça olumlu etkiler yaratmaktadır.

 
Bu Program; hayatta ne yapmak ve ne olmak istedikleri konusunda belirsizlik yaşayan kişilerin yaşamlarını dengelemek ve anlam kazandırmak için aldıkları koçluk hizmetidir. Bunun sonucunda bireyler, yaşam kalitelerini artırmak için ulaşmak istedikleri hedefleri ve bunun için hangi becerilere ihtiyaç duydukları belirler, hazırlanan eylem planı ile pozitif enerji aldıkları aktivitelerle diğer sorumluluklarını entegre etmeyi başarırlar.
 
Kendi yaşamlarının lideri olurlar.
 
Vizyon, misyon ve kişisel hedeflerini tanımlarlar.
 
Bu hedeflere ulaşmak için gerekli becerileri kazanırlar.
 
Aynı zamanda sorumluluklarını da yerine getirerek daha verimli bir yaşam sürerler.
 
Çevreleri ile ilişkileri olumlu yönde gelişir.
 
Özel ve profesyonel yaşamları arasındaki dengeyi sağlarlar.
 
Ertelemeyi bırakırlar, eyleme geçerler.
 
Öz disiplin sağlarlar.
 
Kaynaklarını daha etkin kullanırlar.

Yaşam Koçluğu Eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Yaşam Koçluğu Eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki Yaşam Koçluğu Eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.


Bu makale şu konularla ilgili olabilir :yaşam koçluğu eğitimi - yaşam koçluğu sertifikası - yaşam koçluğu nedir - yaşam koçu nasıl olunur - yaşam koçu - nlp yaşam koçu - yaşam koçlugu -

Yorumlar