Kendi Yaşam Koçunuz Olun.

Hepimizin içinde bazı zamanlarda kocaman boşluklar oluşur ve bu boşluğun içinde kaybolup gittiğimiz hissine kapılırız. Bu durumda da  birilerinin gelip bu boşluğun içinden bizi çekip çıkarmasını bekleriz. Bu birileri kimi zaman ailemizin fertlerinden birisidir, kimi zamanda sevgilimiz ya da eşimiz olur. Daha doğrusu bizim yanıldığımız nokta bu boşluktan birilerinin gelip bizi çıkarmasını beklememizdir.

Her insan içinde o kocaman veya küçücük boşluktan veya sorunlarından bir rehber eşliğinde kendisi çıkabilir. Biz Yaşam Koçları insanlara kendi içlerinde ki o güç ve kuvveti çıkarmaları için kılavuzluk yaparız.

Kişiye yardım etmek yani onun yerine sorunlarını çözmek yardım değildir ancak kişileri kolaycılığa alıştırıp kendi kişisel güçlerini yok etmeye yarar.

Yaşam Koçluğunda özellikle üzerinde durduğumuz ve kişilerin aldıkları danışmanlık hizmetinden sonra anlarında görüp onayladığı şey “ insanların içlerindeki mücadele gücünü ortaya çıkarmak” dır.
 
Seanslarımıza gelen kişiler ilk başlarda neyin nerede olduğunu ve nasıl ortaya çıkacağını kestiremezler, fakat sonrasında ilerleyen süreçte kendileri bize “ tamam artık ben bunu yapabilirim” diyorlar.   

Unutmayın sizde içinizde ki gücün farkına vararak , bu gücü açığa çıkarabilirsiniz…

Her bunalım tıbbı bir hastalık değildir. Kendinizi hasta hissetmenizi gerektiren durumlar vardır sadece. Bizler gelen danışanlarımızın durumlarını  değerlendirip gerçekten tıbbı bir müdahale gerekiyorsa o konunun uzmanlarına yönlendiririz.

Gerek eğitimli gerek eğitimsiz ev hanımı iş kanımı kariyer sahibi veya değil çocuk büyük herkesin bir danıştığı olmalıdır. Artık gelişen dünyada teknoloji olsun veya bir çok farklı geniş imkanlar ayaklarımıza seriyor. Fakat buna rağmen yaşam eskisinden daha zor ve insanlar çabuk bunalabiliyor ve kendilerini yetersiz hissedebiliyorlar. 

Şunu unutmayın,

Kimse yetersiz değildir, sadece içinde kendini öyle hisseden duygular besler.

Bizler sizlerin içinden ki olumsuz negatif duyguları nasıl pozitif bir hale getireceğinizi bizzat sizinle birlikte uyguluyoruz.

Yaşam Koçunuz, sizinle çerçevesi çizilmiş sonuna kadar güveneceğiniz bir yol arkadaşınızdır.
 
Bir süre sonra kendinizin Yaşam Koçu olacaksınız...
 
Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.
 
Koçluk eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :
 
İzmir'deki koçluk eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.
 
Antalya'daki koçluk eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.


Bu makale şu konularla ilgili olabilir :koçluk eğitimi - yaşam koçu -

Yorumlar