Antalya Yaşam Koçu

Yaşam Koçluğunun hedefi; kişinin kendisini daha iyi tanıması, istekleri belirlemeye destek olması ve kişiye bunlara nasıl ulaşılacağını keşfettirmektir. İstediğiniz değişimleri size bir yol arkadaşı olarak, motivasyon vererek, öz güven kazandırarak, sıkıntılarınızı mümkün olan en düşük düzeye indirgeyerek ve size farklı bir vizyon kazandırmak olacaktır.

Koçla yapacağınız çalışma, kararsız kaldığınız ya da sıkıştığınızı düşündüğünüz noktadan sizi çıkarmayı amaçlar. Bunu yaparken, size yeni ve farklı bakış açıları kazandırmak gibi bir takım teknikler kullanırız. Bu sayede hiç farkında olmadığınız ya da bugüne kadar kullanmadığınız güçlerinizi açığa çıkararak yaşamınıza yeni bir yön verebilirsiniz.

Görüşmeler esnasında, sizin önceliklerinizi dikkate alarak birlikte ortak bir strateji geliştiririz.
İçinizdeki beceri ve potansiyelleri görerek bunları en iyi düzeyde kullanmanızı sağlayarak, hedeflerinize ulaşmanız noktasında size yardımcı oluruz.

Biz size kısa, orta veya uzun vadeli destek sağlıyoruz. Sizinle bir yaşam haritası çizdikten sonra yolunuzda ilerlediğiniz süreç içerisinde yanınızda oluyoruz. Size güç veriyoruz, sorularınıza yanıt bulmanızda yardımcı oluyoruz, ruh ile beden dengenizi sağlıyoruz ve tüm problemlerinizi çözme konusunda sizi destekliyoruz.

Bu size başarı, kariyer, maddi kazanç, manevi huzur, aile içi ilişkilerinizde güçlülük, mutluluk ve en önemlisi kendinize olan güven ve cesareti geri kazandıracaktır. Unutmayın altını değerli kılan kuyumcudur. İnsanın değerlerini ona kazandıran ise güçlü bir koçluk ve süpervizyon sahibi olmaktır…

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.
 
Koçluk
 eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :
 
İzmir'de Yaşam Koçluğu Sertifika Programı için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan veya burayı tıklayınız.
 
Antalya Öğrenci Koçluğu Sertifika Programı için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan veya Antalya Yaşam Koçluğu Sertifika Programı

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :yaşam koçluğu eğitimi - yaşam koçluğu sertifikası - yaşam koçluğu nedir - yaşam koçu nasıl olunur - yaşam koçu - nlp yaşam koçu - yaşam koçlugu -

Yorumlar