İzmir Yaşam Koçu,Yaşam Koçu İzmir

İZMİR YAŞAM KOÇU, YAŞAM KOÇU İZMİR 
 
Yaşam koçluğu tüm koçluk uygulamalarının başlangıcıdır, hayatın her alanıyla ilgili hedefler belirlemek, değişiklik ve yenilikler yapmak, gelişmek ve değişmek için kullanılabilecek bir sistemdir.
Bir koçun öncelikle aldığı eğitim yaşam koçluğu eğitimidir ve diğer tüm koçluk uygulamaları spesifik alanlarda uzmanlaşılarak uygulanır.
Yaşam koçunuz sizin harika yanlarınızı bularak bu niteliklerinizi kullanmanız ve geliştirmeniz konusunda destek verir....
Yaşam Koçu kişinin bugün nerede olduğuna, yarın ne yapmak ve nerede olmak istediğine dair kişisel farkındalığı arttırarak bir yol haritası belirler.
Yaşam Koçu, bu yol boyunca kişinin kendi içsel gücünü kullanması, potansiyelinin farkına varması, performansını geliştirmesi, istediği yönde değişmesi ve gelişmesi için yargısız ve sınırsız bir ortam yaratır. Yaşam koçluğu, profesyonel bir diyalogtur, bu bakış açısından kişi tam ve bütündür, ihtiyacı olan tüm yeteneklere ve niteliklere sahiptir, yapabileceği en iyi tercihleri yapmıştır ve potansiyelleri vardır.
Yaşam Koçluğu kişinin anlamlı ve net hedefler belirlemesinde, hedeflerinin kendi değer ve vizyonuna uygun olmasının tespitinde ve bu hedeflere doğru etkin adımlar atarak gelişmesinde, kişisel nitelik ve yeteneklerinin keskinleşmesinde en etkili süreçtir.
Yaşam koçluğu sizi yönlendirmek yerine doğru sorularla kendi cevaplarınızı bulmanızı ve doğru kaynaklara yönelmenizi sağlar. Motivasyon ve yaratıcılığı artırır.
Tüm bu süreçte yaşam koçluğu geleceğe ve çözüme odaklı ilerler. Nedenlerden çok nasıllar önem kazanır.
Yaşam koçluğu performans geliştirmede ve her türlü öğretinin kazanılmasında en hızlı yöntemdir.
İzmir'de Yaşam koçunu nerden bulabilirim?Yaşam koçluğu eğitimi hakkında  ayrıntılı bilgiye 0.232.422.59.54 numaralı telefondan ya da Buraya tıklamanız yeterlidir.
Yaşam koçu olmak istiyorsanız Buraya tıklamanız yeterlidir.

  

 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :İzmir Yaşam koçluğu - yaşam koçluğu İzmir - İzmir yaşam koçu - yaşam koçu İzmir - yaşam koçları İzmir - -

Yorumlar