Yaşam Koçluğu Kursları İzmir

Yaşam koçluğu ilişkisi, bütün bu diğer ilişkilerden farklı olarak ayni yükseklikte ve ayni göz seviyesinde oturulan, eşit bir ilişkidir. Çünkü bir yaşam koçu, sizin için doğru yanıtların neler olduğunu bilme iddiasında değildir. Bunu ancak siz yapabilirsiniz. Yaşam koçu sadece doğru soruları sorar; sizi kendi yanıtlarınızı bulmanızı sağlayacaktır. Yaşam koçunuz, kendi yanıtlarınızı bulmak, kendi cevherinizi içinizde saklı bulunduğu yerden çıkarmak için bazen içinizdeki, bazen de dışınızdaki dünyada kahramanca yolculuğunuzu yaparken yanınızda bulunabilecek ve size destek olabilecek kadar şanslı bir varlıktır.

Yaşam Koçluğu, kişinin bulunduğu noktadan ulaşmak istediği noktaya gitme sürecinde hayatında tatmin ve denge yaratmasıdır.

Yaşam Koçluğu, kişinin kendi doğasını, tam olarak ne istediğini bulabilmesidir.

Yaşam Koçluğu, yaşamın tüm alanlarında "daha ileri" gitme sürecidir.

Yaşam Koçluğu, kişinin kendi hayatında gelişim ve değişim fırsatını keşfetmesi, yaratabilmesidir.

Yaşam koçluğu, gelişim ve değişimin doğasını anlamak, kendi yaşamındaki yansımalarınıdengeye oturtmaktır.

Yaşam koçluğu, kendi yaşamına dışarıdan bakmak, içsel doğasını gözlemlemek, anlamak, kendini keşfetmek ve böylece potansiyelini maksimum kullanmak isteyen bireyler için gerçek bir fırsattır.

Yaşam koçluğu bir süreç programıdır. Çünkü kişinin gelişim ve değişimine koçluk, süreç içinde gerçekleşir.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.


Yaşam Koçluğu eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 44515 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :koçluk kursları - İzmir Yaşam Koçluğu Sertifikası - yaşam koçluğu nedir - yaşam koçluğu sertifikası nasıl alınır - yaşam koçu nasıl olunur - yaşam koçluğu eğitimi - yaşam koçu olmak - yaşam koçu - yaşam koçluğu sertifikası izmir -

Yorumlar