Yaşam Koçluğu Kursları

Yasam koçluğu çalışması, kendi doğrularınızı, kendi değerlerinizi ortaya çıkarmanızı, bu değerleri her gün yaşayacak yollar bulmanızı sağlıyor. İsterseniz hayatınızı baştan yazmaya, dilerseniz hiçbir şey değiştirmeden, ama çok farklı bir bakış açısı ve enerji ile hayata sarılmanıza olanak tanıyor.

Koçluk, insanların en iyi yönlerini besler ve onlara potansiyellerini yaşama fırsatı sunar. O bir çalar saat gibidir. Kişilere içlerindeki derinliğin güçlü yönlerini farkettirir ve buna ek olarak bir uyanış yaşatır, bu güçlü özelliklerini hayatlarının gerekli alanlarında kullanarak hedeflerine doğru ilerlerler. Yaşam Koçluğu aynı zamanda yol arkadaşlığıdır. İki kişi arasında oluşan sosyal ilişkiyle desteği yaşam koçundan alır.
Günümüzün hızlı çağında, kişiler hem kariyerlerinde hızla ilerlemek, hem iyi ilişkiler yürütebilmek, hem de kendine özel vakit ayırabilmek için çok bocalıyorlar. Bu gibi durumlarda motivasyon kaybı yaşanıyor. Kişi tıkanıklıklar hissedip, yaşamlarıyla ilgili kararlar vermekte zorlanıyorlar. Koçluk burada devreye giriyor. Kişinin tıkanıklık yaşadığı alanlarda farklı bakış açıları ve farklı çözümler ile konuya yaklaşmasını öğretiyor.
Yaşam koçluğu   hangi  yaşamı tercih etmemiz gerektiğini değil,  nasıl  yaşamamız gerektiğini değil, yaşamımızın amaçlı, hedefli, anlamlı bir bütünlük içinde olmasını sağlayan bir yöntemler, teknikler, çalışmalar kümesini  kullanabilme  becerileridir.

Yaşam koçu size tavsiyede bulunmayacağı gibi herhangi bir fikri de size kabul ettirmeye çalışmaz. Sadece süreç boyunca kendiniz için en huzurlu, sağlıklı, faydalı ve mutluluk verici olanı bulma yolunda size destek olur.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Yaşam Koçluğu eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir deki Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Yaşam Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

Antalya daki  Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Yaşam Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

Bursa daki   Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Bursa Yaşam Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

Muğla daki   Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz    0252 213 0098 yada 0 (532) 100 11 65   numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Yaşam Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

Burdur daki   Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz  0248 233 45 45 5 yada   0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Burdur Yaşam Koçluğunu tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :yaşam koçu kursu - yaşam koçluğu sertifikası - izmir yaşam koçluğu kursları - yaşam koçluğu kursları istanbul - yaşam koçluğu nedir - yaşam koçluğu eğitim - yaşam koçu -

Yorumlar