Yaşam Koçluğu Hizmeti

Hayatınız ve çevreniz hızla değişiyor, peki siz bu değişime ne kadar ayak uydurabiliyorsunuz? Hayatınız giderek kolaylaşıyor mu yoksa karmaşık hale mi geliyor? Yaşamınız sizin kontrolünüzde mi yoksa bir başkası tarafından mı yönlendiriliyorsunuz ?
Yaşantımızın kontrolünü ele alıp, iş, aile, sosyal hayat ve kendimizle olan ilişkimizde dengeyi, uyumu ve doyumu yakalamak istiyorsak, daha fazla netliğin olmasına , dengeye ve hafiflemeye ihtiyacımız var.

Yaşam Koçluğu; kişilerin bilinç seviyelerinin artmasını, olgunlaşmalarını ve ilerlemeleri için, başlarına özellikle negatif olayların yaşanmasına gerek olmadığını, hayat kalitesinin, kazanılan farkındalıklar ile artabileceği gerçeği ile oluşturulmuş bir programdır.

Yaşam Koçluğu, kişinin zaten sahip olduğu iç potansiyeli ortaya çıkarmak üzere, kişinin ulaşmak istediği noktaya varması için en etkili teknikleri kullanmaktadır. Bu programda, kişilerin öncelikle kendilerini tanımaları, sonrasında kendilerine en uygun yolları seçmeleri ve bu yolda en verimli şekilde ilerlemeleri için destek olunmaktadır.

Yaşamınızda yükselişe geçmeniz için size yeni bir anahtar sunuyoruz... Bu anahtar ile sahip olduğunuz potansiyeli saklayan kapıları açabilir, maddi ve manevi hayatınızda istediğiniz hedefleri gerçekleştirebilirsiniz.
 
Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.
 
Yaşam Koçluğu Eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :
 
İzmir'deki Yaşam Koçluğu Eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24
 
Antalya'daki koçluk eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :yaşam koçluğu - yaşam koçluğu eğitimi - yaşam koçluğu nedir -

Yorumlar