Yaşam Koçluğu Eğitimi Ücretleri

Yaşam koçluğu asla bir insana ne yapması gerektiğini ya da herhangi bir duruma nasıl tepki vermesi gerektiğini söylemez. Kişinin yaşam koçu, sadece bazı konularda rehberlik hizmeti veren ve geleceğe dair varılması istenen hedef doğrultusunda yapılması gerekenler hakkında tavsiyeler veren biridir. Yaşam koçluğunun ilgi alanı hem günümüz hem de gelecektir.

Yaşam koçluğu; kişinin gözlerini kapatarak hayal kurmaya başladığında, hayatında var olan tüm alanlarda nasıl yaşamak istediğini düşünmesi ile başlar. Kişinin yaşam koçu; hayali kurulan ve yaşanmak istenen yaşamın mümkün olduğunu, buraya ulaşmak için nasıl bir yol izlenmesi gerektiği konusunda kişiye destek olur. Kişi zaten hedeflerine ulaşmak için yolculuğa başladığında yani hayalleri için bir şeyler yapma çabası içerisine girdiğinde dahi daha mutlu ve huzurlu olacağından, adım adım hedefine doğru kararlı adımlar ile ilerleyecektir.

Bir hedefi olan ve bu hedef doğrultusunda hareket ederken gerekli değişimleri yapmak isteyen veya hedefi olduğunun farkında bile olmayan herkesin Yaşam Koçuna ihtiyacı vardır. Harekete geçmeye istekli olan herkeste işe yarar. Hedefini olmayanların hedef belirlemesine yardımcı olur. Yaşamdan ne beklediğinizi bilmemek bazen yanlış beklentiler içinde olmaktan iyidir. En azından gereksiz sınırlamalarınız olmaz.

Yaşam koçluğu pratik hayatta bir rehberdir. Edinmek istenilen pozitif yaşam örgüsüne varmak sadece profesyonel yaşam koçlarıyla birlikte yürümeniz ile mümkün olabilir.

Bireylerin kendi yaşamlarını analiz edip, yeniden düzenlemek konusunda alacakları özel ve mucizevî fikirler, pratik yaşamda pek çok sıkıntının ve çözümsüzmüş gibi görünen olayın anahtarı niteliğini taşır. İnsan olarak, kendi benliğimizden habersizsek, o zaman kendi, kendimize seçtiğimiz yolda körü körüne ilerlemek de bir fatalist kader anlayışı olur.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Yaşam Koçluğu eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir deki Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Yaşam Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

Antalya daki  Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Yaşam Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

Bursa daki   Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Bursa Yaşam Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

Muğla daki   Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz    0252 213 0098 yada 0 (532) 100 11 65   numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Yaşam Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

Burdur daki   Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz  0248 233 45 45 5 yada   0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Burdur Yaşam Koçluğunu tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :yaşam koçluğu eğitimi - yaşam koçları - hayat koçluğu - yaşam koçluğu nedir video - yaşam koçu nasıl olunur - kişisel yaşam koçluğu - kişisel gelişim koçluğu -

Yorumlar