Yaşam Koçluğu Eğitimi

Sizin için mükemmel bir yaşam koçu buluyoruz? Bir antrenör açısından bakmak için üç önemli şey vardır:
1) Sertifikasyon:   akredite edilmiş bir meslek okulu tarafından onaylanmış sertifika ile insanlara antrenör olma şansı tanıyoruz. Belgelendirme, yaşam koçluğu, çok özel beceri, davranış standartları başlıkları altında sadece nitelikli okullarda öğretilen eğitimin temel gerektiren bir meslek olması nedeniyle çok önemlidir . Ne olursa olsun, yaşam deneyimi ve diğer türlü deneyim ya da eğitim size yeterli değildir. Örgün eğitim olmadığı müddetçe faydalı olamaz.

2) Kaynaklar: Etkili bir antrenör, antrenör müteahhitlik hizmetlerinden sonra, hayatında önemli değişiklikler kaydederek, mutlu ve memnun müşteriler olarak başarıya ulaşmıştır.

Istek üzerine referanslar da sağlanabilir. Referanslar etkili bir antrenör olmak için destek sağlayabilir.  Buna ek olarak, biz mevcut olan kişisel seminerlerde referansları (veya bunlara bağlantılar) size sağlamaktayız.

3) İyi Bir Maç: Bir kişi için etkili bir teknik direktör sayesinde iyi bir maç  sonucu sağlanabilir. Bu bakımdan Kişisel kimya önemlidir. Iyi bir maç için, potansiyel teknik direktör ile doğrudan konuşmak ve örnek bir oturum için sorular sormak en iyisidir. koçluk atılımı için derin güven geliştirmek için gerekli olan teknik direktörle beraber yeterince emin olabilirsiniz.

Biz her zaman, sorularınız ve endişeleriniz hakkında size tam bilgiyi sağlamakla görevliyiz. Biz de size koçluk hakkında ücretsiz koçluk oturumu sunmak ve iyi bir eşleşme olup olmadığını öğrenmek için sizlere bilgi vermekteyiz.  Yeni fikirlerle dolu başarılı bir hayat için sizi bekiyoruz.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Yaşam Koçluğu Eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir'deki  Yaşam Koçluğu Eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Antalya'daki  Yaşam Koçluğu Eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :yaşam koçluğu eğitimi - yaşam koçluğu sertifikası - yaşam koçluğu nedir - yaşam koçu nasıl olunur - yaşam koçu - nlp yaşam koçu - yaşam koçlugu -

Yorumlar