Yaşam Koçluğu Almak İstiyorum

Koçluk; kişinin belirlediğigerçekçi hedeflere stratejik bir plan dahilin de ulaşılmasını sağlayan eylemodaklı profesyonel bir disiplin, çözüm odaklı, interaktif bir süreçtir.

Hayallerinize, isteklerinize,gerçekçi hedeflerinize ulaşmak için bir tür yolculuk yaparsınız. Bu yolculuktayaşam koçunuz; yol arkadaşınız olur. İstediğiniz yere en sağlıklı, hızlı veetkin şekilde ulaşmanızı sağlar. Koçunuz; yol arkadaşınız olarak kendipotansiyelinizi keşfetmenizi ve ortaya çıkarmanızı destekler. Sizi motiveeder.  Hedeflerinize giden yolda kendinizeinşa ettiğiniz duvarları,  güçlü sorularsorarak görmenizi sağlar. Farkındalığınızı artırır. Olaylara, kişilere bazı teknikler kullanarakfarklı açılardan bakmanız için yardımcı olur. Kısacası; hedeflerinizeulaşmanızın yanı sıra kişisel gelişiminize katkı sağlar. Yaşam kaliteniziartırmanız için çalışır.

Hedeflerinizi belirledikten sonrabirlikte bulunduğunuz noktadan varmak istediğiniz yere ulaşabilmek içinihtiyacınız olan yol haritanızı belirleyeceksiniz. Bu yol haritasıyla birliktebir aksiyon planı yaparak yaşamınızda gerçekleştirmek istediğiniz durumlarıkısa sürede ve kolayca yaratabilmeniz için size destek olacağız.

Yaşam Koçluğunun faydasağladığı alanlar; 

·       İlişkiler

·       Sosyal Yaşam

·       Hedefler

·       Parasal Konular

·       Ruhsal Dinginlik

·       İş Hedefleri

·       Kariyer Planlama

·       Yaşama Coşkusu

·       Tutum Değiştirme

·       Kendini İfadeEtme

·       Zihinsel Rahatlık

·       İstenmeyenDavranışlar

·       Yeni Bir Yaşam Tasarlama

·       Duygu Haritası

·       Nefes Çalışmaları

Ücretsizön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Yaşam Koçluğu Kurslarımız ilgili detaylı bilgi için :

İzmir'deki Yaşam Koçluğu Kurslarımız için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 3224 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.
 
Antalya'daki Yaşam Koçluğu Kurslarımız için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 1531 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayıtıklayabilirsiniz. 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :yaşam koçluğu eğitimi - yaşam koçluğu kitap - yaşam koçluğu nedir - yaşam koçluğu sertifikası - yaşam koçu nasıl olunur - hayat koçluğu -

Yorumlar