Kişisel Yaşam Koçluğu


Günümüz dünyası, ancak toplumsal standartların üstüne çıkabilmiş bireylere cömertliğini sunuyor. Dünkü başarılarımız bugünümüze yansımıyor. Hiçbir şey başarı kadar kolay kaybedilmez. İşimizde, evimizde ve diğer özel hayatımızda elde etiğimiz başarılar, başarılı kalmamıza yeterli olmuyor. Çünkü içinde bulunduğumuz dünya hızlı değişim gelişim süreci içerisinde bize yeni hiç tanımadığımız problemler sunuyor. Bugün karşılaştığımız problemler dünkü çözümlediğimiz problemlere benzemiyor. Geçmişte öğrendiklerimizle bugün istediğimiz sonuca ulaşamıyoruz.

İnsanların düşleriyle, hedefleriyle, hayatları arasında bir boşluk vardır. İnsan bir an gelir bu boşluğun bilincine varır. Ve dış yardım almaya karar verir? Fark ettiği şey, gittiği yönde gitmeye devam ederek düşlerini yaratamayacağıdır. Fakat hangi yönde gitmesi gerektiğini o anda henüz fark etmemiştir. Yaşam Koçu bu konuda yardım edecektir.

İnsan, kendini köşeye sıkışmış, tekrara düşmüş hissettiğinde, Yaşam Koçundan kendisini daha önceki belirli bir ruh haline döndürmesi için yardım talep edebilir. Yön duygusu oluşmayan birey kendi en iyi versiyonu hakkında geçmişindeki bir duruma sığınabilir. Bir yaşam koçu asla onu daha önceki bir ruhsal duruma dönmesi için yönlendirmez. Bu insanı bir döngüye sokmak demektir.

Yaşam Koçuna Kimler Başvurabilir?


Kendi belirlediği hedeflere ulaştığı halde tatmin olamamış veya boşluk duygusu hissedenler,

Bir başkasının tasarladığı veya başkaları tarafından uygun görülen bir hayatı yaşadığını hisseden ve kendi hayatı ile ilgili kontrolü eline almak isteyen,

Hayatı ile ilgili önemli kararlar almak durumunda olan ve kendisini bu konuda yetersiz olarak algılayanlar,

Hayatında değişime ve gelişmeye açık ve istekli olanlar yaşam koçluğu hizmetinden yararlanabilirler.


Hayat hedeflerini net olarak tanımlayamamış ya da hedef belirlediği halde onlara ulaşmak için gerekli inanç, cesaret, strateji, motivasyon ve desteğe sahip olmayanlar,

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Yaşam Koçluğu eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir deki Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Yaşam Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

Antalya daki  Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Yaşam Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

Bursa daki   Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Bursa Yaşam Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

Muğla daki   Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz    0252 213 0098 yada 0 (532) 100 11 65   numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Yaşam Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

Burdur daki   Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz  0248 233 45 45 5 yada   0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Burdur Yaşam Koçluğunu tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :yaşam koçluğu nedir - yaşam koçu -

Yorumlar