İzmirde Yaşam Koçu

Yaşam Koçluğu sadece düşüncelere odaklanmayıp, duygu ve davranışlar üzerinde de çalışarak kişinin inanç kalıplarını aşarak hayatında istediği değişimleri yaşamasını da sağlıyor. Özellikle yeni davranışlar ve eylemler, kişiye pek çok farkındalık kazandırarak transformasyonu da beraberinde getiriyor.

Yaşam bütünseldir ve bir alandaki tatminsizlik, yetersizlik ya da verimlilik ve keyif tüm alanları etkiler. Bazen bir şeyi değiştirmek domino etkisi yaratabilir. Mutsuzluğumuz mutluluğa dönüşebilir. Yaşam koçları sizin yaşamınızı daha iyiye zorlamak için oradadır. Yaşam aile ilişkileri, sağlık, iş-kariyer, sosyal çevre, hobiler vb. alanların birbiri ile ilişkilerinin dengesi ile bize keyif, mutluluk ya da tatmin duygusu verir.

Yaşam koçluğu kişinin içindeki sınırsız gücü, potansiyeli, onu eşsiz kılan özellikleri açığa çıkarma sanatıdır. Kişinin kendisinin bile fark etmediği yeteneklerini, kaynaklarını keşfetmesini ve bunlara ulaşmasını sağlar. Daha mutlu ve doyumlu bir yaşam sürmesi, daha sağlıklı ve canlı olması için destekler. Derinlerdeki tutkusunu, yaşam amacını keşfetmesini sağlar ve bu amaca ulaşmasına eşlik eder.

Yaşam koçluğu her türlü öğretiyi hızlı ve kalıcı bir biçimde kazandırır, kişilerin ve kurumların performans geliştirmesini sağlar. Kişileri bulundukları konumdan, varmak istedikleri konuma ulaştırır.
Koçluk yoluyla kendinizi kendi yaşamınıza adamanızı sağlar; yaşamınızın her alanında daha fazla denge, yaşam sevinci, samimiyet, enerji, maddi bolluk, konsantrasyon ve hareket bulmanıza yardımcı olurum.        
Koçluk, başarılı ve yüksek potansiyelli insanların ve kurumların sıra dışı yaşamlar yaşamak için kullandığı araçlardan biri haline hızla gelmekte. Bu kadar hızla yayılmasının nedeni, kısa zamanda etkin sonuçlar elde etmesidir.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Yaşam Koçluğu eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir deki Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Yaşam Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

Antalya daki  Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Yaşam Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

Bursa daki   Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Bursa Yaşam Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

Muğla daki   Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Yaşam Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

Burdur daki   Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz  0248 233 45 45 5 yada   0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Burdur Yaşam Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :yaşam koçundan tavsiyeler - yaşam koçundan tavsiyeler haber - bugün yaşam koçundan tavsiyeler - yaşam koçundan tavsiyeler haberi - yaşam koçu dan altın öğütler -

Yorumlar