Bireysel Yaşam Koçluğu

Yaşam Koçluğu; İş ve özel yaşamınızın zorunlu ihtiyaçları ile savaşırken yaşamınızın kontrolünü elinizde tutarak dengeli bir yaşam kurmak istediğinizde;  hedeflerinizi  belirlemenize, sizi engelleyen düşüncelerinizin yanında potansiyelinizi de görmenize, farklı perspektifler bularak çözümler üretmenize, tasarladığınız geleceğe ulaşmak için yol haritanızı oluşturmanıza yardımcı olan bir çalışmadır.
 
Hayatınızın dizginlerini kendi elinize almak ve amacınız doğrultusunda hızlı adım atmak için gereken motivasyonu ve geniş bakış açısını nasıl kazanabilirsiniz?

Bireysel Yaşam Koçu amaçlarınızı ve önceliklerinizi belirlemede size yardımcı olan, sizi teşvik eden, odaklanmanızı sağlayan, bazen de sizi zorlayan kişidir.

Değerlerinizi tespit etmek, koçluğun temelidir. Yaşam koçunuz sizin başarılı olmanızı ister. Ama bunu başaracak olan sizsiniz.
 
Bireysel Yaşam Koçu Olarak,

√ Kendinizi değerlendirmeyi öğrenir, kendinizi keşfedersiniz

√ Kişisel değerlerinizi ve hedeflerini belirlersiniz

√ Hedeflerinize ulaşma konusunda kendinize olan inancınız artar

√ Mazeret bulmaktan vazgeçerek eyleme geçersiniz

√ Korku ve endişelerinizden kurtulursunuz.

√ Öz disiplininiz gelişir.

√ Aile ve iş dengesini kurarak yaşamdan aldığınız doyum artar

√ İç motivasyonunuzu artıracak araçları bulursunuz

√ Kendinize ve çevrenize karşı daha etkin ve  duyarlı olursunuz

√ Daha etkin bir yönetici olmayı öğrenirsiniz

√ Kalıcı değişim elde eder, yaşam kalitenizi artırırsınız
 
Bireysel Yaşam Koçu olarak kendini tanımaya,  potansiyelini keşfetmeye ve  gelişime yolculuk olarak düşündüğümüz  koçluk sürecinde sizin yol arkadaşınız olmaya hazırız. 

Sizi yargılamadan objektif olarak dinleyip, size  sorularımız ile ayna tutarak  cevaplarınızı  ve önceliklerinizi bulmanıza yardımcı olur, belirlediğiniz hedeflere ulaşmak için sizi cesaretlendiririz.
 
 Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır
 
 Koçluk eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :
 
 İzmir'deki koçluk eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.
 
 
Antalya'daki koçluk eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :Koçluk Nedir - Koçluk - Koçluk Eğitimi - Koçluk Eğitimleri - -

Yorumlar