Yaşam Koçluğu Kursları İzmir

Koçluk kendinizi kendi yaşamınıza adamanızı sağlar. Dinamik ve dengeli bir hayata, pozitif yaşam enerjisine, huzur ve mutluluğa bu sayede ulaşabilirsiniz. Artık fırsatları etkin bir biçimde değerlendirecek, hedeflerinizi kolaylıkla belirleyecek, karşılaştığınız problemlerin çözümünde zorlanmayacaksınız. Hem kendi yaşamınızın koçu hem de sevdiklerinizin olacaksınız.

İş yaşamınız, özel hayatınız, ilişkiler, kişisel hedefler. Tüm kaynaklar sizde mevcut, sadece sizin karar vermenizi ve hemen, şimdi harekete geçmenizi bekliyorlar. Yaşam koçunuz, bu hareket planında sizin yanınızda, sizinle el ele, geçmişten çok geleceğe sizinle birlikte bakan kişidir. Kararlar size aittir, koçunuz size sadece yolu açar, daha doğrusu sizi hedefe doğru giden  yolda tutar.


Günlük yaşamın yoğun temposunun yol açtığı stresin insan bedenine ve ruh sağlığına olumsuz etkileri bugün hepimizce biliniyor. Olağan koşuşturmalarımızın arasında kendimize zaman ayırmayı hep ileride bilinmeyen bir tarihe ertelememiz zaman içinde bizi kendimiz olmaktan çıkarmaktadır.

Yeniden kendimiz olmak, dünyaya olaylara farklı bir açıdan bakabilmek, verimliliğimizi ve üretkenliğimizi artırabilmek, kendimizle bütünleşebilmek ve çevrenize huzurla gülümseyebilmek ihtiyacı bizi bu konuda uzman kişi ve kurumlardan destek almaya yönlendirebilir.

Yaşam koçunun hayatınıza katacağı en önemli fark; ikilemlerde kaldığız karar verirken zorlandığınız zaman kendinize sorular sorarsınız. Burada soruları bize sorarak kendinizi karmaşık sorunların yükümlülüğünden kurtarır. Sizin için üreten yaşam koçunuza kulak verirsiniz. Bunun sonucunda daha huzurlu sakin bir sosyal yaşama erişebilirsiniz. Sorumluluk zor ve yorucu bir görev olmasının yanında tecrübe ve yaşanmışlıklarla kolayca üstesinden gelinecek bir tavırdır. Ancak hayat insanlara her şeyi bir anda vermez. İnsanlara gereken her şey; özellikle tecrübe mücadeleyle insana takdim edilir. Bazen mücadele bile yetmez. Bunun sebebi ise mücadele yöntemlerinin doğru olmaması veya doğrunun kullanabilirliğinin uygulanamamasıdır.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Yaşam Koçluğu eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir deki Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Yaşam Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

Antalya daki  Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Yaşam Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

Bursa daki   Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz    0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Bursa Yaşam Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

Muğla daki   Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz    0252 213 0098 yada 0 (532) 100 11 65   numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Yaşam Koçluğunu tıklayabilirsiniz.

Burdur daki   Yaşam Koçluğu eğitimlerimiz  0248 233 45 45 5 yada   0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Burdur Yaşam Koçluğunu tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :yaşam koçu kursu - yaşam koçluğu sertifikası - izmir yaşam koçluğu kursları - yaşam koçluğu kursları istanbul - yaşam koçluğu nedir - yaşam koçluğu eğitim - yaşam koçu -

Yorumlar