Yaşam Koçluğu Kitapları

Yaşam Koçluğu Kitapları
 
Yaşam Koçluğu - Talane Miedaner
 
Bugün, olimpiyatlarda yarışan atletlerin yaşam koçları var. Ünlü sinema oyuncularının, tanınmış sanatçıların yaşam koçları var. Genel müdürlerin, şirket sahiplerinin, zengin ve başarılı insanların yaşam koçları var.
Peki ya sizin kişişsel bir yaşam koçunuz olsaydı?
Ne denli üretken ve başarılı olabileceğinizi hayal edebiliyor musunuz?
"Yaşam koçluğunun olağanüstü sonuçlarına yabancı olan biri, bu kitabın yazarı Talane Miedaner'in danışanlarının hayatlarında meydana gelen harika değişimlere şaşırabilir. Oysa bir yaşam koçu bu tür gelişmeler hiç şaşırmaz; beklediği zaten budur.
Bu kitap, her zaman sahip olmayı hayal ettiğiniz hayat için bir tasarımdır. Her ipucu üzerinde çalışın, sonuçlara şaşıracaksınız. Keyfini çıkarın."

Yaşam Koçluğu Elkitabı - Curly Martin 
 
Yaşam koçluğu, yaşam ile hayaller arasındaki boşluğu kapatmaya dair bir analiz geliştirme bilgisidir. Yaşam koçluğu, otoyol bakım ve inşasıyla kıyaslanabilir. Düz bir yüzey oluşturmak için yaşamın oyuklarını doldurur ve ortadan kaldırır. Netice olarak yaşam yolculuğu, yolcuyu faaliyetsizliğin sağ şeridinde kalıp amaçsız ya da yönsüz, rastgele sürüklenmek yerine gerçekten ziyaret etmek istediği yerlere götürür.
Kendi yaşamınızda ve başkalarının yaşamlarında bir değişiklik yapmak istiyorsanız yaşam koçu olun.Bu, müşteriye ve koça keyif veren bir meslektir ve bu elkitabı bu hayret verici ödüllere nasıl ulaşabileceğinizi gösterir. Yaşam koçluğunu bir kariyer olarak düşünüyorsanız, bu kitap sizin koçunuz olacak. Koçluğun nasıl işlediğini, kendi işinize nasıl başlayacağınızı ve nasıl büyüteceğinizi ve hizmetlerinizi nasıl pazarlayacağınızı bu kitap ortaya koyar.Zaten bir yaşam koçuysanız, bu kitap işinizi nasıl kuracağınıza ve geliştireceğinize ilişkin referans rehberiniz ve hatırlatıcınızdır.
Yaşam koçunu nerden bulabilirim?
Yaşam koçluğu eğitimi hakkında  ayrıntılı bilgiye 0.232.422.59.54 numaralı telefondan ya da Buraya tıklamanız yeterlidir.
Yaşam koçu olmak istiyorsanız Buraya tıklamanız yeterlidir.


 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir :yaşam koçluğu - yaşam koçluğu eğitimi - yaşam koçluğu kitap - yaşam koçluğu kitapları - yaşam koçluğu sertifika proğramı - yaşam koçluğu kitap tavsiyeleri -

Yorumlar