Takım Koçluğu Eğitimi

Etkin takımlar ve ilişkiler kurum bünyesinde performansı artırmanın anahtarıdır. Takımı daha yüksek düzeyde bir performansa taşımak istiyorsanız, eğer iş ilişkisi tıkandıysa yada bir anlaşmazlık söz konusuysa ve olağan çözümler işe yaramıyorsa, Koçluk süreci hedefinizi gerçekleştirmede sizi destekleyecek güçlü bir müdahaledir. Koç bu süreçte size yol yardımı sağlayacaktır.
Takım koçluğu var olan bir takıma veya kurulacak olan bir takıma uygulanabilir. Koç, tüm takımın potansiyelini ortaya koyabilmesi için gerekli kaynak ve yöntemleri kullanarak, bir kişinin elde edemeyeceği sonuçların ve projelerin, takım olarak hızlı bir şekilde gerçeğe dönüştürülmesine destek olur.
İyi ve başarılı bir takım oluşturmak için şirketlerin birçok yöntemleri kullandıklarını ve bunlar içinde ilginç bulduğu: takımların bulundukları seviyelerine göre bir takım yapılanma çalışması Sırasıyla takım oluşturma evresi, fırtına evresi, norm oluşturma ve performans sergileme şeklinde özetlenmekte.  Takım koçluğu programına bu yönteminde katarak ilginç, başarıya odaklı ve aynı zamanda keyifli bir takım çalışması gerçekleştirmeye yönelik ve isteğe bağlı olarak koçluk ya da eğitim hizmeti sunmaktayız.
Takım Koçluğu Hangi Alanları İçerir?
Vizyon: Kişisel ve takım vizyonu arasında uyumu sağlayarak motivasyonun önündeki engelleri kaldırabilmek, işi ve yaşamı anlamlı kılabilecek farkındalıkları oluşturmak
Uyumlanma: Bireyi takımın üyesi yapmaya yönelik dönüşümü sağlamak
Koçluk: Etkili koçluk becerileri ile gerçek liderlik ve takım sinerjisini harekete geçirmek

İzmir'deki koçluk eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.
 
Antalya'daki koçluk eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya burayı tıklayabilirsiniz.
Bu makale şu konularla ilgili olabilir :kişisel nitelik - kişisel gelişim -

Yorumlar