Subliminal Telkin

İnsan kulağı sadece belirli titreşim sıklığı aralıklarındaki sesleri duyabilir. Eğer siz bir müzik parçasını rahatça duyabiliyorsanız, bu sizin duyabileceğiniz titreşim aralığında olduğunu gösterir. İnsan beyninin algısı ise, bundan daha düşük ya da daha yüksek frekansları algılayabilecek kapasitededir. Dikkat ediniz:  duyabilecek  demiyoruz, algılayabilecek diyoruz. Yani, kulağımız ancak belirli bir titreşim aralığındaki sesleri duyabilir. Fakat beynimiz bu aralığın çok daha ötesindeki sesleri algılar, hisseder.

Bu teknik bir insanın bilinçaltına ona farkettirmeden bazı bilinçaltının istenen hedef doğrultusunda yeniden programlanması yerleştirilme prensibine dayanır. Bilinçaltı Programlama (Subliminal Programming) adı verilen bu teknik, yine yurtdışında uzun yıllardır insanların yararına kullanılmış ve halen kullanılmaya devam etmektedir. İnsanların istenmeyen alışkanlıklarından ve istenmeyen huylarından arındırılmasında bu telkinlerin çok olumlu ve yapıcı etkileri vardır. Subliminal bilinçaltı mesaj  sistemidir.

Milyonlarca çocuğun oyuncakları arasında yer alan Pokemon oyuncakları, subliminal reklamların gerçek bir örneğidir. TV de ve sinemalarda gösterilen çizgi filmlerindeki bir çok pokemon şarkısında pokemon oyuncaklarının satışını arttırıcı subliminal telkinler vardır. Bu filmi seyredenler, o oyuncakları almaya yönelmektedir.

Subliminal telkin cd, bilinçaltı teknikleri uygulanarak, audio formatında oluşturulan subliminal tekniğinin kişisel gelişim ve dönüşüm alanında kullanılan etkin bir türüdür. Subliminal telkin cd lerinin temelinde gizlenmiş bilinçaltı olumlamaları yatmaktadır.

Subliminal audio cd lerinde kullanılan frekans teknikleri ile bilincin bypass edilerek, olumlama mesajlarının herhangi bir engele takılmadan doğrudan bilinçaltına ulaştırılması hedeflenir.

Bilinçaltı Cd lerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Subliminal Telkin MP3 tıklayabilirsiniz .


Bu makale şu konularla ilgili olabilir : subliminal mesaj - subliminal mesaj örnekleri - subliminal telkin mp3 indir - subliminal telkin nedir - subliminal mp3 - subliminal telkin mp3 - subliminal telkin müzikleri -

Yorumlar